מגישת חדשות ערוץ 2, יונית לוי, קיבלה תמיכה לא צפויה מהקולגות בחדשות 10 שיצאו נגד ההתקפות נגדה בימים האחרונים. מאז החלה המלחמה בעזה נמצאת לוי תחת מתקפה תקשורתית כאשר מועברת באינטרנט עצומה הקוראת להחליף אותה מהגשת המהדורה מאחר שלטענת מפיצי העצומה, דעותיה כפי שהן מובעות במהלך השידורים, אינן הולמות וראויות במצב הנוכחי.

בין השאר מכנים מארגני העצומה את לוי: " יונית מידיי" ומתכוונים לכך שדרך הגשתה שמאלנית, שהיא מגלה הזדהות יתר עם מות פלשתינאים בעזה ושאינה אובייקטיבית כפי שמצופה ממגישת חדשות.

כאמור, בערוץ 10 החליטו לעשות מעשה והביעו הסתייגות חריפה מהדברים ופרסמו הודעה: "זכותם של צופים לחבב או להסתייג מאישיות טלוויזיונית כזו או אחרת אבל כשזה הופך לפרץ של שנאה שמלווה בביטויים מעוררי חלחלה, הבטן מתהפכת גם בבית הורד. יונית לוי היא עיתונאית ומגישה מהשורה הראשונה וכל חברת החדשות של ערוץ 10 שולחת לה כתף תומכת".

ולא רק בחדשות 10 תומכים ביונית, התוכנית "ארץ נהדרת" נפתחה אמש בשיר הלל ליונית לוי: "יונית לוי נשמה" אותו שר אסי כהן שהיה מחופש לרמטכ"ל גבי אשכנזי וחבורת חיילי גולני שעמדו מאחריו. המחווה ארעה במעבר ממהדורת החדשות לתוכנית הסאטירה, יונית לוי שהופתעה מהדבר הגיבה במבוכה ובצחוק.