סנדי בר באירוע לכבודה (צילום: הילה רוטברג )
סנדי בר. קאמבק בישראל | צילום: הילה רוטברג

הרבה לפני שסנדי בר טסה להוליווד במטרה להצליח בתעשיית הסרטים האמריקאית הייתה לה קריירה מוצלחת בישראל בתחום המשחק והדוגמנות. בר לקחה חלק באחת הטלנובלות הראשונות שנעשו בארץ, "כסף קטלני" ובהמשך שיחקה גם בסדרות "זבנג" ו"זינזנה". כעת, אחרי שהתמקמה מחדש ובאופן סופי בישראל חוזרת בר לטלוויזיה בדרמה "חטופים" שתשודר בערוץ 2.

הסדרה עוסקת בשני חטופים ישראלים החוזרים לארץ אחרי 17 שנה בשבי, ונאלצים להתמודד עם משפחתם ועם סודות ביטחוניים הממשיכים לרדוף אותם. אסי כהן יגלם את אחד החיילים, יעל אבקסיס תהיה אשתו של חברו הטוב, וסנדי בר תשחק בתפקיד בת זוגו של אחד החטופים.

מי שיצר את הסדרה הוא גידי רף, שכתב וביים את הסרט "טיוטה לרצח" ושימש בעבר כעוזר במאי בסרט ההוליוודי "מר וגברת סמית'" בו כיכבו ואף התאהבו בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי. את הסדרה מפיקים אולפני הרצליה והיא צפויה לעלות בחורף הקרוב בקשת.

מקשת נמסר בתגובה: "כשתושלם מלאכת הליהוק נודיע על כך באופן מסודר".

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: תמונות ראשונות של שפרה קורנפלד משדרת ברדיו, מירית וקנין מצטלמת לקמפיין ראשון, מה אומרים במעריב על מינוי יואב צור לעורך הראש, משפחתה של עפרה חזה נגד בצלאל אלוני והמחזמר שהוא כותב על חייה, נעמה קסרי מוכרת, ויקה עוברת, מי לא אהב את הסינגל החדש של נינט ומה עושה היום אביב משולם מ"כוכב נולד".