אין תמונה
"דם אמיתי". מתחילה חיים חדשים

■ לקראת עליית העונה השלישית של הסדרה "דם אמיתי", מעלה HBO לרשת שישה פרקי אינטרנט קצרים שכתב יוצר הסדרה, אלן בול, אשר אמורים לעמוד בפני עצמה ולעסוק בעלילות שמנותקות מהסדרה, וכן בשאלות וסוגיות שלא נענו עד כה בסדרה. הפרקים ישודרו גם בטלוויזיה החל מחודש מאי, מיד לאחר שידורים חוזרים של העונה השנייה. הנה, למשל, הפרק הראשון:

■ אדם למברט, שכמעט זכה בעונה שעברה ב"אמריקן איידול", שם סוף לשמועות של השבועות האחרונים לפיהן יחליף את סיימון קאוול בעונה הבאה של התוכנית: "לצערי זו רק שמועה", אמר למברט למעריציו בצ'אט בעמוד המייספייס שלו, "זה יהיה כבוד גדול אם יבקשו ממני, אבל אני חושב שבנקודה הזו בחיי אני מעדיף להתמקד בקריירה שלי כזמר".

■ העונה השלישית של "בטיפול" האמריקאית, שלראשונה לא תבוסס על הפורמט הישראלי, מתחילה לקרום עור וגידים: עד כה לוהקו שחקן בוליוודי ממוצא הודי, אירפן קאן, שגילם את מפקח המשטרה בסרט "נער החידות מבומביי", ועוד שחקן טינאייג'ר אנונימי בשם דיין דהן. גם השחקנית הוותיקה דברה ווינגר קיבלה הצעה להצטרף לסדרה. העונה החדשה תכיל שלושה מטופלים בלבד, ולא תכלול את השחקנית דיאן וויסט, שגילמה את תפקיד הפסיכולוגית של פול (בדומה לגילה אלמגור בגרסה הישראלית).

רוב לאו (צילום: Andy Lyons, GettyImages IL)
לאו. מבוקש | צילום: Andy Lyons, GettyImages IL

■ מתברר שהשחקן רוב לאו, שעזב לאחרונה את הסדרה "אחים ואחיות", הוא חתיכת לחמניה חמה ונחשקת בהוליווד: עוד בטרם שודר הפרק האחרון בכיכובו ב"אחים", לאו נמצא במרכזו של קרב בין שתי סדרות אחרות שרוצות לצרף אותו לשורותיהן. האחת - "קליפורניקיישן", בה הסכים לאו להתארח בפרק אחד כשחקן שמגלם את דמותו של האנק מודי בסרט המבוסס על חייו, אך ייתכן שיתבקש לחזור לפרקים נוספים. השניה - "מחלקת גנים ונוף" של NBC, גם בה יתארח לאו למספר פרקים אך מנהלי הרשת כבר הודיעו שהיו רוצים לצרף אותו באופן קבוע, ואף שוקלים לשם כך קיצוצי תקציב רציניים, כולל פיטורים של אחד השחקנים הראשיים.

■ השחקן צ'ייס קרופורד (נייט של "אחת שיודעת") התארח בשבוע שעבר בתכנית הלייט נייט של ג'ימי קימל וסיפר כי גם הוא נתקע באירופה עקב ענן האפר הוולקני ובקושי הגיע לתוכנית. במהלך הראיון הציג בפניו קימל מפה סבוכה של כל הקשרים הרומנטיים בתולדות בסדרה, והוכיח לו שהוא "טייגר וודס של גוסיפ גירל". קרופורד המובך הסמיק והנהן בתגובה.

אין תמונה
מפת הקשרים של "אחת שיודעת". אורגיה של צבעים

■ בצל כל הפרסום השלילי שליווה אותו בחודשים האחרונים, מגיש הטונייט שואו המתקמבק ג'יי לנו יחגוג לעצמו יום הולדת 60 בתוכניתו הערב בארה"ב. לשם כך הזמין לנו דווקא את אחת ממגישת תוכנית הלייט נייט של ערוץ E! המתחרה, צ'לסי הנדלר. אולי כדי להוכיח שלמרות השמועות, אין לו בעיה לפרגן לקולגות.

■ יוצר "אבודים" דיימון לינדלוף מדווח בטוויטר שלו שהפרק האחרון גמור, ערוך ומוכן לשידור, בדיוק בתאריך בו הושלם פרק הפיילוט הכפול לפני שש שנים.

ואפרופו "אבודים" - הנה מפה דומה והרבה יותר סבוכה של כל קשרי הדמויות בסדרה.

אין תמונה
מפת הקשרים של "אבודים". פלונטר אחד גדול

>>פרק הסיום של אבודים - במקביל לארה"ב