אין תמונה
קיפר סאת'רלנד. עדיין לא נמאס לו

האם הסדרה "מסע בן כוכבים" חוזרת לטלוויזיה? יכול מאוד להיות שכן. לפי דיווחים בארה"ב, גורמים מאחורי הקלעים בתעשיית הטלוויזיה החלו לדבר על רימייק לסדרה הפופולארית, ואפילו העלו שמות פוטנציאלים של כותבים שיוכלו לכתוב את הגרסה החדשה.

בעוד כשבועיים יעלה סרט "מסע בין כוכבים" חדש למסכי הקולנוע, בבימויו של ג'יי ג'יי אברהמס ("אבודים", "זהות בדויה", "פליסיטי"), ואותו האברהמס כבר פנה לבריאן פולר, אחד התסריטאים של "גיבורים" שיצר בין היתר גם את "מסע בין כוכבים וויאג'ר", סדרת הסטאר-טרק האחרונה שנראתה על המסך. התכניות, ככל הנראה, הן להחזיר את הספינה לתקופה בה התרחשה הסדרה המקורית, ולנסות לשחזר את הלוק הסיקסטיזי באמצעות אפקטים מודרנים.

וכל מי שדואג לגורלו של ג'ק באוור בסדרה "24" – אתם יכולים להרגע, הכל יהיה בסדר. קיפר סאת'רלנד הודיע כי ישתתף רשמית בעונה הבאה של הסדרה, השמינית במספר, לאחר שמועות רבות בתקופה האחרונה לפיהן הוא מאס בתפקיד וביקש מתסריטאי הסדרה לחסל את דמותו. סאת'רלנד חשף כי צילומי העונה הבאה יחלו במאי, וכי הוא מקווה מאוד שמלאי הרעיונות המקוריים לא יאזל. השחקן אישר גם כי בהפקה מתכננים גירסה קולנועית לסדרה, אבל רק לאחר שהיא תרד מהמסכים סופית.

ספוק מתוך מסע בין כוכבים (צילום: Hulton Archive, GettyImages IL)
מסע בין כוכבים. זה לא נגמר אף פעם | צילום: Hulton Archive, GettyImages IL

וקאמבק נוסף שצפוי להגיע למסך הקטן שייך לגברת שמנה שכולכם מכירים טוב: רוזאן בר, ההיא מ"רוזאן" כמובן, תשתף פעולה עם אחד מכותבי "משפחה בהפרעה", שיצור עבורה סיטקום חדש בו תגלם, כמה מפתיע, אשה חזקה העומדת בראש משפחה. "רוזאן", כזכור, ירדה מהמסכים אי שם ב-1997, ומאז הנחתה השחקנית טוק שואו שנכשל והצטלמה לכמה ספיישלים של סטנד-אפ, אותם גם כתבה. עכשיו היא חוזרת לשורשים – הקומדיה המשפחתית. ושמישהו יקרא לג'ון גודמן, בבקשה.

אה, גם ג'רי סיינפלד חוזר, אבל מאחורי הקלעים: הקומיקאי יפיק ריאליטי חדש

ואם כבר קאמבקים, יש עוד כמה סדרות ישנות שהיינו שמחים לראות שוב על המסך