קארה דיוגארדי 2 (צילום: Chad Buchanan, GettyImages IL)
דיוגווארדי. עונה אחת ודי | צילום: Chad Buchanan, GettyImages IL

העונה השמינית של "אמריקן איידול" עתידה להסתיים בעוד כשלושה שבועות ואיתה גם תסתיים, כפי שזה נראה כרגע, הקריירה של קארה דיוגווארדי כשופטת. דיוגווארדי, 39, שהצטרפה בתחילת העונה לפאולה עבדול, רנדי ג'קסון וכמובן סיימון קאוול, חתמה עם "איידול" לעונה אחת בלבד וספק אם תמשיך לעונה נוספת.

"זו הייתה חוויה מטורפת", אמרה דיאוגוורדי בראיון שהעניקה למגזין טי.וי גייד, "אני פה רק לעונה אחת, זה מה שסיכמנו, אבל נראה מה יקרה, אני מקווה שהם ירצו להמשיך איתי. החיים שלי נעשו הרבה יותר מעניינים, אני מודה על ההזדמנות שניתנה לי ומקווה שלא אכזבתי אותם".

סיימון קאוול מחייך בטישירט תכלת לפני גדר צבועה לבן (צילום: רויטרס)
קאוול. לא יתגעגע | צילום: רויטרס

כשנשאל קאוול בסוגיה אמר שופט העל: "זה לא בידיים שלי. היחידים שעתידם בתכנית חשוב לי הם ריאן סיקרסט, רנדי ג'קסון ופאולה עבדול. תמיד הבהרתי שאני לא אעשה את התוכנית בלעדיהם וזה בעצם הנושא היחיד שמטריד אותי". במילים אחרות: דיוגווארדי ממש לא מעניינת אותו.

קאוול עצמו חתום על חוזה לעונה נוספת ואינו מתכוון לעזוב בשלב הזה. ומה לגבי העתיד? "אני לא עומד בלוח זמנים הצפוף שיש לי", אמר בראיון ל"דיילי מירור" הבריטי, "אני בודק את כל האפשרויות לעתיד, ולא הגעתי עדיין לשום החלטה".

ועוד בגזרת "איידול": אדם קוק, אחיו של זוכה העונה ה-7 דיוויד קוק, נפטר ביום שבת בגיל 36 לאחר שנאבק במחלת הסרטן במשך 11 שנים. צופים אדוקים ודאי זוכרים את אחיו של קוק מההופעה המרגשת שבה הקדיש דיוויד לאחיו את שירה של מריה קארי "Always Be My Baby".