אין תמונה
בולדווין. משנה כיוון מקצועי

■ אלק בולדווין מאס בקריירת המשחק שלו ומתכנן לפרוש - בשנת 2012. השחקן אמר בראיון למגזין "Men's Journal" שאחרי 30 שנה של סרטים וסדרות, הוא מתכנן לעזוב את השואו ביז לאחר שיסתיים החוזה שלו ב"רוק 30", הסדרה בה הוא מככב כרגע. "אני לא צעיר", אמר, "אבל יש לי מספיק זמן לעשות משהו אחר. קשה לי להגיד את זה, אבל אני חושב שהקריירה הקולנועית שלי היא כישלון מוחלט. סרט קולנוע מוצלח הוא כזה שמהולל על ידי המבקרים או זוכה להצלחה מסחרית. מעולם לא היה לי אחד כזה".

■ ניקול ריצ'י תגלם גירסה של עצמה בסיטקום חדש ברשת ABC, שיבוסס על חייה. דמותה של ריצ'י מתוארת כ"אשת קריירה עם יחסים משפחתיים סבוכים שמנסה להבין מה התפקיד המשפחתי שעליה למלא". הרעיון לסדרה, אגב, הגיע מריצ'י עצמה.

■ סיימון קאוול הציע לאמינם להצטרף לפאנל השופטים של "X Factor" הבריטית. "יהיה נהדר לצרף אותו בתור שופט אורח", אמר קאוול, בתגובה לדברים שאמר הראפר בשבוע שעבר על התכנית: "הם צריכים להכין מתחרים למה שבאמת קורה שם בחוץ, וללחץ הגדול שצריכים להתמודד איתו. כוכבי היפ הופ בחיים לא יזכה בתכנית כזאת בלי מישהו כמוני בפאנל השיפוט, הם צריכים מישהו עם כוח כמוני שיפתח להם דלתות".

■ כריס אלן אולי זכה ב"אמריקן איידול" האחרון, אבל זה לא מנע מדיסק הבכורה שלו להפוך לכישלון חרוץ. אלן מכר רק כ-80,000 עותקים מהאלבום בשבוע הראשון ליציאתו, שזה פחות מכל זוכה אחר של "איידול". אדם למברט, לעומתו, כבר מתקרב למספר שיא של 225,000 מכירות לאלבום הבכורה שלו. 

■ תגידו היי וביי: CBS הורידה את דרמת הרפואה החדשה שלה, "Three Rivers", מלוח השידורים של חודש דצמבר. זה כנראה אומר ביטול, למרות שטוענים שם שאף החלטה לא התקבלה. גם רשת TNT ביטלה את סדרת בית המשפט "Raising the Bar", שדווקא עולה אצלנו ב-HOT בימים אלה.

■ האמריקאים מתלוננים שהפרומו שלהם לעונה החדשה של "אבודים", שתעלה בפברואר, הרבה פחות שווה מהפרומו שקיבלו הברזילאים. האמת? צודקים.