אין תמונה
פוקס. כגודל הציפיות...

■ מעריצי "אבודים" סופרים את השניות עד לעליית העונה האחרונה של הסדרה (2 בפברואר בארה"ב, 4 בפברואר אצלנו ב-HOT3) שאמורה לספק את התשובות הסופיות לחידה המתמשכת, אבל יכול מאוד להיות שחלק גדול מהם לא יאהבו את מה שיראו שם. השחקן מת'יו פוקס (ג'ק שפרד) התראיין לאתר הגארדיין הבריטי, ורמז בין היתר כי סוף הסדרה לא ישביע את רצונם של כל הצופים: "בסדרה כמו 'אבודים' שגורמת לאנשים לחשוב ולהעלות השערות בנוגע לאיך הכל הולך להסתיים", אמר, "בסופו של דבר הם הולכים להתאכזב כי הם ירצו שזה יסתיים בצורה מסוימת. יש אנשים שם בחוץ שכבר כתבו לעצמם את הסוף שלהם, ואילו הסדרה הולכת להסתיים בדרכה שלה". במילים אחרות - תנמיכו, תנמיכו ציפיות.

■ רוב לאו החליט להתפטר מהסדרה "אחים ואחיות" - השחקן ביקש מרשת ABC לשחרר אותו מהחוזה הנוכחי שלו, ויעזוב בתום העונה הנוכחית שמשודרת בארה"ב. למה? שמועות אומרות שקצת נמאס לו לגלם תפקיד משני, ולאחרונה אף נפוצו שמועות שתסריטאי הסדרה מתכננים להרוג את אחת הדמויות, ודמותו של לאו (סנטור רוברט מקליסטר) נחשבה לאחד המועמדים המובילים במטווח.

במקביל, השחקנית קליסטה פלוקהארט (לנצח אלי מקביל אבל קיטי ב"אחים ואחיות") מצמצמת אף היא נוכחות בסדרה, ובעונה הבאה תופיע בכ-13 פרקים בלבד. דמותה של פלוקהארט נשואה בסדרה לדמותו של לאו, מה שאומר פחות סצינות משותפות של בני הזוג ופחות זמן מסך ללאו. לאו, כנראה, העדיף להקדים תרופות למכות ולעזוב בתנאים שלו.

■ הפלונטר של סיימון קאוול, פאולה עבדול, "אמריקן איידול" ו"אקס פקטור" ממשיך להסתבך. קאוול, כאמור, הודיע כי יעזוב את איידול בסוף העונה הנוכחית כדי לשפוט בגירסה האמריקאית של ה"אקס פקטור", והוא מחזר במרץ אחרי פאולה עבדול שתבוא לשבת לצדו בשולחן. עבדול, במקביל, קיבלה הצעה רשמית ונדיבה מרשת ABC (מיליון דולר לשנה) לשבת בשולחן השופטים של "רוקדים עם כוכבים", שאפילו תאפשר לה להשתתף ב"אקס פקטור" אם תרצה.

גיא עוזרי ומדונה (צילום: חדשות 2)
גיא עוזרי וחברה, שהיא במקרה גם מלכת פופ | צילום: חדשות 2

ב"איידול" כבר מחפשים מחליפים עבור סיימון קאוול, והמועמד המוביל נכון לעכשיו הוא טומי מוטולה - מפיק לשעבר ב"סוני" שידוע גם כבעלה השתלטני לשעבר של מריה קארי, והאיש שליווה את מייקל ג'קסון וג'ורג' מייקל לאורך תקופות השערוריות הגדולות שלהם. שמות נוספים שנשקלים הם השחקן והזמר ג'יימי פוקס והמפיק המוזיקלי הישראלי גיא עוזרי, שידוע יותר בתור המנהל העסקי של מדונה והאיש שליווה אותה לאורך מסעי ההופעות האחרונים שלה, שנחשבים למוצלחים ביותר בתחום.

■ ימים ספורים לאחר שעזב את NBC בטריקת דלת עם הסכם פיצויים בסך 33 מיליון דולר, קונאן או'בראיין חוזר לשתף פעולה עם הרשת. חברת ההפקות של או'בראיין, "קונקו", תפיק ל-NBC פיילוט בשם "Justice", שיעסוק בשופט בית משפט עליון שמחליט להקים חברת עורכי דין משל עצמו. קונאן עצמו ישמש כמפיק בפועל.

■ רשת CBS החליטה להשאיר בסביבה את צמד להיטי הריאליטי שלה "הישרדות" ו"המירוץ למיליון", וגם את הסדרה "איך פגשתי את אמא". הרשת הזמינה שתי עונות נוספות מ"הישרדות" - מה שיהפוך אותה לתוכנית הריאליטי הארוכה ביותר בתולדות הזמנים עם 22 עונות שידור, נכון לעכשיו - וכן עונה נוספת של "המירוץ למיליון". בנוסף, העניקה הרשת ל"איך פגשתי"  (שבדרך כלל נאלצת לחכות עד חודש מאי כדי לשמוע האם תשוב לעונה נוספת) חידוש מוקדם לעונה שישית.

אין תמונה
ג'סטין טימברלייק. דוהר על ההצלחה

■ הזמר ג'ון בון ג'ובי יתארח בפרק מיוחד של "רוק 30" שישודר בארה"ב בולנטיינ'ס דיי. בון ג'ובי יגלם אחד האקסים של ליז למון (טינה פיי), שמנסה לזכות במימון חתונתו בחינם בחסות רשת NBC, בה היא עצמה עובדת.

■ ג'סטין טימברלייק רותם את עצמו לעגלת ההצלחה של "Glee". הזמר והצהיר בשידור חי בערוץ E! כי ישמח לקפוץ להופעת אורח בסדרה, אם מישהו רק יציע לו. הלו? מישהו שומע?

■ השחקן אנדי דיק ( "ניוז רדיו", "פחות ממושלמת") נעצר בסוף השבוע בחשד שביצע שתי עבירות חמורות של תקיפה מינית. לפי הכתוב בטופס התלונה, דיק ניהל שיחה עם בחור בבר בלוס אנג'לס, ולפתע החל לתפוס את מפשעתו, ללטף אותה שוב ושוב ולנשק אותו. גם מאבטח שעבר באותו הבר התלונן כי דיק תפס את מפשעתו והחל לצחוק. דיק, שנמצא על תנאי בתקופת מבחן בעקבות אישומי תקיפה מינית שהוגשו נגדו גם ב-2008, צפוי "לבלות" שנה עד חמש שנים בכלא, אם יורשע.

 >>בראנג'לינה נפרדים – כל העדכונים