עומרי רוטברד ושיר ביטון בשימלה שחורה עומדים מחובקי (צילום: mako)
עם שיר שלו | צילום: mako
עמרי רוטברד, 25, משתתף במחזות ואוטוטו הבעל של שיר ביטון

מאיפה: תל אביב, במקור מגן יבנה.

עונה: שלישית.

ביצועים לזכור: "מחר הוא יחזור", "שלל שרב", "אהבה בת 20".

רגע לשכוח: "התבאסתי מהמשימה שנתנו לי בחצי גמר, לשיר את 'יש לי ציפור קטנה בלב' עם דרבוקות וכאלה. זו הייתה משימת הפתעה, אבל חוץ ממני כולם בחרו את המשימה שלהם".

אז איפה אתה: "אחרי 'כוכב נולד' הופעתי עם מתמודדים מהתכנית, בעיקר עם יהודה סעדו, הופעתי  ב'שיר נולד' ושיחקתי במחזות זמר. עוד לפני שהתחלתי לשיר הייתי שחקן, זה היה החלום, והמשכתי בזה. חוץ מזה, הופעתי בקנדה ובאוסטרליה יחד עם נעמה לוי ולירון לב. זה היה טירוף, הופעות מול 10,000 איש. תוך כדי התחלתי לעבוד עם חומרים מקוריים על אלבום, אני עדיין בשלב של סקיצות, ובעזרת השם תוך שנה זה ייצא. מעבר לזה אני עושה היום פרויקט בשיתוף סופרפארם. אנחנו צוות שחקנים שנמצאים כל יום בסניף אחר בארץ ועורכים הצגה לילדים - 'דובי לייף'. זה מרתק להיות כל יום בעיר אחרת".

פרנסה: "בעיקר מחזות זמר והופעות. מדי פעם אני מלמד מוזיקה ילדים ולהקות בית ספר. עשיתי גם דיבובים ב'פוקימון' ובעוד כמה תוכניות. חוץ מזה נכנסתי גם לתחום ההפקות, הייתי בצוות ההפקה של 'תשיר את זה' עם אסי עזר".

השיר שלנו: "בעוד שבוע אני ושיר ביטון נתחתן. הפכנו לחברים בתוכנית ומאז הקשר הלך ופרח. אם משהו טוב יצא מהתכנית - זה בעיקר הקשר שלנו. אנחנו מתחתנים ב'אגדתא' והאמת היא שאנחנו בקושי מתעסקים בחתונה למרות שזה ממש קרוב. הסינגל החדש של שיר ייצא בשבוע הבא, ואני בקושי בבית בגלל העבודה. אבל הכל כבר סגור ומוכן".

היית חוזר על החוויה? "הייתי ילד, ומאוד נהניתי. זו חוויה של פעם בחיים. ההשתתפות פתחה לי הרבה דלתות, למרות שלא אשקר ואומר שזה גם סגר המון דלתות, אתה יודע, להיות מתמודד ריאליטי לשעבר זה לא תמיד עושה לך דברים חיוביים. אבל צריך ללמוד להתמודד עם זה. אף פעם לא רציתי להיות כוכב".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "בטח, עם נעמה לוי, לירון לב, יהודה סעדו. גם הזמנו לחתונה חלק מהחבר'ה מ'כוכב נולד'".

ואיפה נמצאים האחיות גואטה, מעיין חג'בי כפיר אדרי אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מעיין שקד, מרים טוקאן, שי רביזדה, מישל גוריאלשווילי, חנה גור, מורן גמילאל, מישה קירקילן, לירז רחמין, דניאל בן חיים, מאיה ממן לירון לב, דורון רוקח, בן שרעבי ,ציפי משהיד, אביב משולם, כברה קסאי, אסתי שייבין, מורן אהרוני , ניצן קייקוב, שירלי לילו?

רוצים כרטיסים לסרט "חיבוקים שבורים"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש של פדרו אלמודובר בכיכובה של פנלופה קרוז.

עוד בmakoבידור: מייקל ג'קסון מת - הסיקור המלא, מיקי חיימוביץ', אלי אילדיס ומירי נבו מבלים בים, אפרת מ"הישרדות" חזרה לניו יורק ומה נתנה נינט ליהודה לכבוד יום ההולדת שלו?