לירון לב (צילום: כוכב נולד)
הוא שר מהלב | צילום: כוכב נולד
לירון לב, 26, זמר, שחקן, קריין ומדובב

מאיפה: תל אביב, במקור מפתח תקווה.

עונה: שנייה.

לאיזה מקום הגיע: רביעי.

ביצועים לזכור: "נבראתי לך" של שלמה ארצי, "שיר לשירה" של קורין אלאל, ו"הצל ואני" של יהודה פוליקר.

אז איפה אתה? "כשהעונה נגמרה הופעתי עם יוצאי 'כוכב נולד', בעיקר עם ההראלים, סשה גרישקוב ושירלי לילו. אחר כך הופעתי במחזמר 'האסופית' ובהמשך לקחתי פסק זמן ונסעתי לשלושה חודשי טיול בדרום אמריקה. זה היה טיול שתכננתי לעשות אחרי הצבא ולא הספקתי בגלל 'כוכב נולד'. כשחזרתי לארץ, שיחקתי ב'השמינייה' במשך שתי עונות ושרתי את שיר הפתיחה של התכנית. הופעתי במופע לחנוכה 'שיר נולד', ובמקביל התחלתי לעבוד על הדיסק שלי. יצא מתוכו רק סינגל אחד בתחילת 2007, אבל הדיסק נגנז ואני מעדיף לא לפרט למה. מאז אני עובד על דיסק נוסף ומופיע עם השירים שלי. הופעתי מול קהילות יהודיות בעולם במסגרת הסוכנות היהודית. והדיסק? הוא עדיין בעבודה. לצערי אני יכול להציע לקהל לבוא רק להופעה, אבל מקווה שבקרוב ייצא סינגל חדש".

פרנסה: "מהצגות ילדים בעיקר, אבל עכשיו הפסקתי. הכסף טוב, אבל זה רחוק מהייעוד האמיתי שלי. אני עושה גם דיבובים וקריינויות לערוצי הילדים ומופיע לא מעט בערבי שירי משוררים. יש לי גם להקת קאברים, ויוצא לנו להופיע הרבה בתקופה הזו".

היית חוזר על החוויה? "האמת שקיבלתי משם מתנה מאוד גדולה, שזה הקאבר לארצי. אבל מעבר לזה, כל הלחץ וההיסטריה מסביב, גם בעונה עצמה וגם אחרי, פחות התאימו לי. אז אני לא יודע מה להגיד. מצד אחד זה עזר לי להגיע למקומות ,אבל מצד שני אחרי שאתה יוצא מ'כוכב נולד', אתה נתפס בתעשייה בתור 'ההוא מכוכב נולד', ולפעמים זה סוגר דלתות לדברים אחרים".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "עם שירלי לילו, מיקה שדה שבדיוק הוציאה אחלה דיסק, וסשה גרישקוב שעכשיו לומדת משחק בניו-יורק. מ'כוכב נולד 3' אני בקשר עם מישה קירקילן, נעמה לוי ועמרי רוטברג".

התגובה הכי שכיחה ברחוב: "'וואו, הקאבר לשלמה ארצי היה חבל על הזמן'. מפתיע אותי שעברו חמש שנים, ועדיין פעם-פעמיים בשבוע עוצרים אותי ברחוב ומחמיאים על הביצוע ההוא לשלמה ארצי".

איך זה שכוכב אחד? "כולנו בסך הכל אנשים. כשאני מופיע על הבמה אני מרגיש כוכב שחבל על הזמן, אבל כשאני יורד אני רק בן אדם".

ואיפה נמצאים אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מעיין שקד, מרים טוקאן, שי רביזדה, מישל גוריאלשווילי, חנה גור, מורן גמילאל, מישה קירקילן, לירז רחמין, דניאל בן חיים ומאיה ממן?

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

וממש עכשיו בmakoבידור: כבר לא צריך לגור בארה"ב כדי להצליח בהוליווד, סוזן בויל מאבדת שליטה, מירית וגיא מבלים ביחד בים, ובין לבין מירית מצאה זמן לדגמן מול בר רפאלי, לניקולס קייג' יש סרט חדש, עינב בובליל פותחת פה על הומואים, הטוויטר כובש את הביצה ומה עושה היום מאור פיניה מ"כוכב נולד"?