מישל גוריאלשווילי
גוריאלשווילי. התקליט בדרך | צילום:
מישל גוריאלשווילי, 25, לקראת הוצאת אלבום בכורה

עונה: רביעית

לאן הגיע: חצי גמר

ביצועים לזכור: "גשם", "טיפת מזל", "אל תעזבי", "חוזה לך ברח".

רגע לשכוח: "מלחמת לבנון השנייה שהתקיימה במקביל לעונה הרביעית יצרה חוסר ודאות מוחלט. אתה רואה את המדינה שלך מתפוררת, ובתוך כל זה אמור לבדר אותה. אתה לא יודע אם יש לך כוח נפשי לעשות את זה כשדם של אנשים נשפך".

אז איפה אתה? "מאז שנגמרה העונה אספתי חומרים ועבדתי על האלבום שלי. העבודה הסתיימה ובשבוע הבא ייצא הסינגל הראשון. כל התקופה הופעתי כדי להישאר בתודעה, בעיקר לפני קהילות יהודיות בחו"ל. הופעתי גם בארץ, לאו דווקא במסגרות של 'כוכב נולד', אבל תוך כדי התמקדתי באלבום שהולך להיות בסגנון רוק עם אלמנטים מזרחיים. אני לא רוצה להישמע שחצן, אבל לא ציפיתי שייצא לי אלבום ברמה כזו. ממש לא".

פרנסה: "רק ממוזיקה. הופעה פה, הופעה שם. אני לא צריך מיליונים, צריך את הבסיס כדי להעביר את התקופה הקשה של עשיית אלבום. היו חלטורות - בעיקר אירועים קטנים וחתונות. אני הרי סולן בהרכב החתונות של אבא שלי. זו הפרנסה העיקרית, כך היה תמיד".

היית חוזר על החוויה? "בטח ובשמחה. זו הייתה חוויה מתישה שקצת כותשת אותך, אבל זה כיף כי אתה תמיד עסוק, תמיד לומד וחושב איך לשדרג את עצמך".

התגובות הכי שכיחות ברחוב: "'איך לא זכית?', 'איך לא עלית לגמר?' וגם 'אתה חייב לנו 20 שקל על הסמסים'".

טיפ למתמודדים: "החיים האמיתיים הם אחרי 'כוכב נולד'. שם אתה סוג של תינוק שלא יודע ללכת. אחר כך זה הזמן להתמודד. צריך להישאר על הקרקע ולא לבנות סוג של בועה שאחר כך קשה לצאת ממנה".

איך זה שכוכב אחד? "אני מעדיף להיות זמר נולד, ולא כוכב נולד. כוכבים יש רק בשמיים".

 

ואיפה מעיין שקד, שלומי בראל, מרים טוקאן, נעמה לוי, האחים צנחני ואדיר אוחיון?