הישרדות 5 פרק 14 לירון שטראוס (יח``צ: גיא קרן,  יחסי ציבור )
לירון. הראשון בווילה | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור

ניכר כי סיומה של שביתת העובדים הסוציאליים השפיעה גם על השורדים בפיליפינים, שסוף כל סוף נזכרו להפסיק להמציא טרגדיות ואסונות טבע שפקדו אותם בחייהם וסיפקו לנו לראשונה הדחה שמונעת מרגשות נקם והמון אגו. ברוכים הבאים לאיחוד.

לירון מכונה "המנהיג", נאה, חתיך, גבוה, ערכי, אתלטי, אמיד, שחקן גרוע, חולם לקבל קמפיין למחבטי טניס ועכשיו הוא גם הפך למושבע הראשון במשחק. למרבה התדהמה, בפעם הראשונה מזה שנתיים לא קוראים לו טל אנגלנדר.

כמו שהזהרתי, בקרב גלוי בין שני נמרים זכרים, רק אחד יכול לשרוד ובמקרה שלנו גב נותר לשרוד בספארי ולירון עבר לספסל של המפוחלצים. במשחק הזה צריך הרבה מזל וזה מה שהציל את גב ונטלי. במקום לטוס חזרה הביתה עוד לפני האיחוד, הם התערבבו ומצאו עצמם לפתע באיחוד מחזיקים בשתי הזמנות לרקוד בשתי חתונות, האחת של באנאו, השניה של מריקודו.

יש להם כעת מספיק כוח ביד כדי לרקוד בסופו של דבר בחתונה שלישית של אחד עם השני, רק מקווה בשביל גב שהוא החתים את נטלי מראש על הסכם ממון. לירון קורץ מהחומר שאולי יודע לשחק טניס אבל ממש לא יודע לשחק הישרדות.

הוא כל כך אכפתי שהוא חושב שבמקום לזרוק למדורה את שרשרת המנהיג, הוא מתגאה בה כאילו מדובר באות כבוד בצופים. הוא כל כך אמיתי שבמקום לתקוע לגב סכין בגב הוא מפוצץ לו את הברית שלהם ישר בפנים, והוא שחקן כל כך גרוע, שהוא לא מבין שברגע שהוא אומר לגב שהוא אוהב אותו, הוא ישר מקפיץ את הפיוז לנטלי.

עכשיו רק נותר לחכות ולראות אם גב יצליח להגיע לגמר ולירון יעניק לו את קולו בהתפייסות ערכית או שלירון גם ילמד לשחק ויעשה לגב בגמר תרגיל.

ואן ואן

יניב נהנה לברבר אתמול כל כך הרבה פעמים על סטייקים שהוא הפך שנדמה שהוא שכח שרק לפני יומיים הוא בעצמו היה סטייק וול דאן. אין דבר יותר מעצבן מבחינתי מלצפות בשורד שהודח חוזר אחרי יומיים למשחק ומתחיל להתרברב כאילו יש לו בכלל זכות קיום על האי.

זה קרה עם מירית בעונה השנייה ועכשיו זה קורה שוב עם יניב. הדו-קרב החד פעמי בין יולה ליניב היה אחד הגימיקים הכי מיותרים שנראו מעולם ב"הישרדות", בין אם מדובר בגרסה הקוריאנית או הישראלית.

הישרדות 5 פרק 11 יניב רוחן (יח``צ: גיא קרן,  יחסי ציבור )
רוחן. נגד חוקי המשחק | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור

עכשיו אחרי חזרתו למשחק בצורה כל כך עלובה, חלה על כל שורד החובה להבטיח ליניב מקום בגמר, בדיוק כמו מירית בעונה השנייה, מהסיבה הפשוטה שההגיון להעניק למישהו שכבר הודח מיליון שקלים זה כמו ההגיון לשמוע כל היום שירים של עופר לוי ולחשוב שזה מצחיק.

קצת רחמים

לא מבין מה רוצים מאירית רחמים ולמה הצופים עד כדי כך סולדים מהבחורה. אז נכון שהיא לא מפסיקה להתגאות בעסקי האירועים שלה והיא גם פעם אחת הכניסה מישהי לאגרטל, אבל בסך הכל הבחורה עושה עליי רושם של שורדת די חביבה.

היא נותנת את כל כולה במשימות, נראית מעולה בבגד ים, אמא אוהבת, נאמנה לבני בריתה ועכשיו מרגע שלירון הודח, זה בדיוק הזמן לומר יפה שלום לשונית הדג, לשלוף את ציפורני המעצבת שלך ולשרוט את כל מי שמאיים על מקומך במשחק. זה גם בדיוק הזמן להפוך מאירית רחמים לאירית בלי רחמים ולעצב את המסלול שלך עד לקו הגמר.

הישרדות פרק 2 אירית רחמים (יח``צ: גיא קרן,  יחסי ציבור )
אירית. זה הזמן שלה | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור

דברי השורדים

"רק מוות ומיסים בטוחים בחיים"- גב פשתי עושה השוואה מדויקת.

"זה כמו סטייק שאתה הופך אותו, פעם הוא לבן, פעם שחור"- יניב רוחן שכח שלפני יומיים היה בעצמו בפיתה.

"במקום הישרדות נעשה התאהבות"- אוהד מתבלבל בריאליטי.

"יונתן הוא מצרך זהב על אי בודד אם אתם מבינים למה מה אני מתכוון" חם ללולו וזה לא בגלל האש.

"זה לא מזיז לי אם בנאדם הוא הומו, או שהוא רגיל או שהוא סטרייט או שהוא דו מיני או תלת מיני או חד אופן"- חוץ מצפרדע, יונתן מכסה את כל האפשרויות.

"לא סובל את האנשים המרוקאים שמתחילים להשתכנז"- השד העדתי זה הפסלון חסינות של יניב.

>> פפראצי: נופר מסתפרת