אין תמונה
באוקראינה משוטטים עשרות אלפי כלבים, בניית בתי מחסה תערך חודשים. תמונה שהעלו ארגוני בע"ח באוקראינה
"מבקרי הטלוויזיה פלצנים", אומר יובל סגל בראיון למגזין "רייטינג"  לרגל עליית "טקסי דרייבר" בערוץ 2, לאחר שכבר שודרה ב-yes.

"המבקרים האלה הם כל מיני גאונים שכאלה, מה הם בכלל כתבו בחיים שלהם? ידעתי שהביקורות ילכו לאזורים כאלה, ובסופו של דבר העבודה של המבקרים היא למלא מכסת מילים, אז רק טבעי שהם ילכו ויחפשו הגדרות שאליהן הם יוכלו לדחוף את היצירה שלך".

"היה לי קשה מאוד לקרוא את הביקורות על הסדרה שלי. כשקראתי אותן לא יכולתי להתרכז במחמאות והעיניים נדדו רק לרפש, למה שרע. אבל לא הופתעתי. בקריירה המקצועית שלי לא שפכו עליי יותר מדי שבחים, גם משום שלקח לי הרבה שנים להשתחרר מהתווית של דוגמן".

"טקסי דרייבר", שאותה כתב סגל בעצמו וגם מככב בה, עוסקת בתחנת מוניות של עיירה קטנה וחסרת שם שבה מתרחשת העלילה.

מבחינת סגל הראיון הנוכחי הוא טבילת אש. עכשיו, כשהסדרה משודרת ברשת, מתלוות לכך ציפיות בענייני רייטינג, והמשחק משתנה לגמרי. וכן, גם בנוגע לזה הוא אמיתי לחלוטין. "שמע, אני ממש חרד לגבי זה", הוא אומר, "ואני ממש מקווה שיקבלו את הסדרה יפה ושהיא תגיע לכמה שיותר אנשים. אבל אני לא יכול לומר לך שאני לא חושש".

ולמה שלא תגיע לכמה שיותר אנשים?
"כי זה קורה. היו כבר סדרות מעולות שלא מספיק אנשים ראו".

מה למשל?
"למשל העונה השנייה של 'הכל דבש'. בעיניי היא מופתית, מאוד אהבתי אותה, אבל מבחינת רייטינג היא הייתה אכזבה. גם את 'טקסי דרייבר', על פי התגובות שקיבלתי, לא ראו מספיק אנשים כשהיא שודרה ב־yes, ואני מאוד מעוניין שעוד אנשים יצפו בה עכשיו בערוץ 2. שמע, אני מודאג וכבר אין לי כוח להתאכזב. מצד שני אני צריך להשתחרר, כי אני כותב את העונה השנייה עכשיו ואני ממש לא צריך את המתח הזה של יצליח או לא יצליח".

העונה השנייה תלויה בתגובה של הקהל לעונה הנוכחית?
"לא, כבר התחלתי לכתוב אותה. היא תגיע, כך או כך, אבל אני חייב להודות שזה תהליך ממש קשה, הכתיבה, וזה מוציא ממני את המיץ. מי ידע שזה יהיה כזה סיוט?".

 הראיון המלא עם סגל מתפרסם בגיליון החדש של "רייטינג" שיוצא היום.

>> קבלו את נטע לי זלצרמן בהריון מתקדם