רייטינג הישרדות
שער "רייטינג". משופע במין היפה | צילום: mako

העונה הרביעית של "הישרדות" טרם עלתה לאוויר, אך עיתוני הבידור של ישראל כבר ערוכים ומוכנים. שני מגזיני הטלוויזיה הגדולים בישראל, "רייטינג" ו"פנאי פלוס", החליטו לצלם את כוכבי הריאליטי לשער.

כידוע, העונה הנוכחית היא עונת ה"אולסטארס" בה יתמודדו על תואר השורד האחרון ועל מיליון שקלים שמונה כוכבי עבר שהשתתפו בשלוש העונות הראשונות, מול קבוצה בת שמונה אוהדים. כל זה כדי להגיד שבניגוד לעונות הקודמות, יש לנו פרצופים מוכרים בתוכנית, מה שבהכרח מחמם את הגזרה הברנז'אית.

אז איך חילקו את השלל? על השער של "רייטינג" מתנוססת תמונה של ארבע בנות התוכנית הותיקות והאהובות מרינה קבישר, מירית וקנין, אביגיל פרל ומעיין פורטר.

ב"פנאי פלוס" הלכו דווקא על הגברים, כשעידן קפון (שגם עשה בלגן בצילומים) ונתן בשבקין הצטלמו חצי עירומים לצד השורדים החדשים איתי שטראוס וגיא גולד.מה עם דן מנו וטל אנגלנדר? על פי שמועות, שני הטאלנטים סירבו להצטלם עם שורדים נוספים לצידם ואף הציבו תנאי שאם הם לא מצטלמים לבד הם מוותרים על התענוג, כך שהעיתון נאלץ להסתפק במי שנותר.

שער פנאי פלוס, הישרדות 4
שער "פנאי פלוס". משופע בטוסטסטרון | צילום: mako

ומה אומרים על זה ב"רייטינג"? גורם בכיר בעיתון אמר כי : "בנות הישרדות אולסטארס היו הבחירה הראשונה שלנו. מבחינתנו הבנים ללא דן מנו לא מעניינים, ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה". העורכת הראשית של "פנאי פלוס" נירית וייס, לא נשארת חייבת ומסרה בתגובה: "מפרגנת להם על עבודת הפוטושופ הראשונה השפויה".

יש לציין שבחודש האחרון בוצעו חילופי משמרות ב"רייטינג": העורך הראשי, ירון טן ברינק, פרש ובמקומו נכנס אלון צרפתי ומינה סגני עורכים חדשים: ערן סויסה, רועי בהריר ומיכל יפהף מה שאולי מסביר את ההתחממות בגזרה ואת השאיפה לתת פייט.

מערוץ 10, שמאוד נהנה מהמלחמה על כוכביו, מסרו בתגובה: "'הישרדות' היא תכנית דגל מובילה שאי אפשר להתעלם ממנה, לכן טבעי ששני מגזיני הבידור המובילים בישראל יבחרו לעסוק בה בשבוע העלייה של העונה הרביעית".

הישרדות אולסטארס- מסיבת עיתונאים
כל כוכבי העונה. בין הפטיש לסדן | צילום: עודד קרני

>>"ארץ נהדרת" בגמר תחרות הפרומואים