אין תמונה
סוף כל סוף כוכבת | צילום: none

שנים של ניסיונות להתקבע בתודעה לא הצליחו לעשות לג'ולייטה (24) מה שחודש אחד של שירות ב"חי בלה לה לנד" הצליח לעשות. המזמרת הבלונדינית היא כרגע אחד הדברים הכי לוהטים בתעשייה ובראיון למגזין רייטינג היא מספרת על התקופה ששינתה את חייה.

"לפני שהגענו לבית היו לנו סטיגמות אחד על השני. הכרנו ברמת ההיי־ביי, בתעשייה, נפגשנו בהופעות. אמרתי שעם זהבה אני לא אסתדר, ודודו בטח יקבל הכל והוא גם בטח שחצן. אבל למדתי שאף פעם לא צריך לשפוט לפי מה שמדברים ומה שאת חושבת. בסופו של דבר הכרתי בנאדם מדהים, רגיש, מעניק. יש לו חוש הומור מדהים, שאולי מבחוץ, בטלוויזיה, זה מתפרש כמו שחצנות".

"זו גם גדולה לבוא ממקום שאתה מצליח למקום שאתה לא מכיר את השפה ואנשים לא קופצים עליך לבקש חתימה. כשהוא הגיע לשם הוא פתאום נכנס לפלונטר. הוא אמר 'בארץ אני מצליח, פתאום לא מתייחסים אליי', הוא הרגיש כבול, והדרך שלו לצאת מזה הייתה להגיד 'נוקיה, קיסריה, כנסו לגוגל'. זו לא משחצנות. מדינה שלמה צריכה להבין שדודו הוא בנאדם מדהים, הכי עממי שיש, הכי לא שחצן שיש".

מה הסיפור שלו עם השיער? הוא עשה שיחת ועידה באינטרנט עם מעצב השיער שלו בישראל כדי שהמעצב בלוס אנג'לס יבין איך לגעת לו בשיער.
"לדעתי לתימנים יש באופן כללי בעיה עם השיער. הוא מקורזל וקשה לסדר אותו, ויש אמנים שזה חשוב להם. גם אני בכיתי בגלל ספר. אני בטוחה שההפקה קלטה שאני מג'נונה ומסרועה. הם קלטו שג'ולייטה זו בחורה עם פתיל קצר, והאמת שדווקא היה לי כיף שיש לי פרטנר שזורם עם הקטע של השיער, כי אז יכולתי להגיד לו שיסדר לנו ספר". 

זה שנתנו לו את החדר הכי גדול וטיסה במחלקה ראשונה עצבן אתכם?
"זה הרבה ההפקה. רצו לייצר דמות של כוכב. היו הרבה קטעים שניסו לסכסך בינינו. אמרו לי 'תראי, דודו מקבל ואת לא'. אבל זה מה שיפה בתוכנית: ציפו שיהיה צהוב ובלגן, אבל היינו כל כך מלוכדים שלא היה אפשר לסכסך בינינו". 

מי בסדרה הכי הפתיע אותך לטובה?
"זהבה. לפני שהגעתי לתוכנית אמרתי 'יואו, איך אני אסתדר איתה?'. היא נראית כזה בנאדם סגור, מופנם, בלי שמחת חיים. אמרתי, 'יואו, מה יש לאישה הזאת?!'. אתה שואל אותה משהו והיא כזה (מחקה אותה) 'מה אתה רוצה ממני'. היא באה ממקום לא קל בכלל, ועוד הביאו לה את אחותה לשם כדי למרמר אותה, את המסכנה. ואז הגעתי לתוכנית וחלקתי איתה חדר ונחשפתי לבנאדם מדהים. היא הייתה חברה, אמא, הכל".

אין תמונה
כבר לא בארבי | צילום: none

בהמשך הראיון מתייחסת ג'ולייטה למערכת היחסים המסקרנת שלה בסדרה עם אביהו שבת. "אני מכירה את אביהו כבר המון המון שנים, מאז ה'סטייג' (מועדון קריוקי)", היא חושפת, "הוא היה עולה לשיר, אני הייתי אז בת 17 ותמיד היה כזה מתח בינינו, משהו לא סגור. היו כמה טלפונים פה ושם, מבטים, מתח שאי אפשר להסביר, ותמיד שאלתי את עצמי 'להתקרב או להתקרב אליו?'. בסוף הגעתי לתוכנית ואמרתי לעצמי 'אני מתחילה איתו'. קשה לו להתחיל איתי? הוא מרגיש מאוים? בסדר, אז אני הולכת על זה. באתי אליו ואמרתי לו את זה הכי פתוח - והיו גם דברים שהמצלמות לא קלטו".

וואלה. מה פספסנו?
"לא משהו ספציפי, אבל בכל פעם שהיינו אחד ליד השני היו מבטים, וכל הזמן אנשים אמרו לנו 'איזה זוג אתם, זוג הוליוודי'. אנחנו שני הצעירים של הבית, ואת יודעת, שניים כאלה שנמצאים יחד בתוך בית - אי אפשר לשלוט ביצרים".

ומה קורה איתכם עכשיו?
"הלכתי עם האמת שלי, אמרתי לו איך אני מרגישה, אבל הוא כנראה קצת עף על עצמו, לפי מה שאני רואה עכשיו בתוכנית. בסופו של דבר החלטנו שאנחנו נשארים חברים טובים. עכשיו יש לו חברה מהממת, אבל הכל יכול לקרות".

אז אביהו הוא הטעם שלך בגברים?
"אני אוהבת גברים בני עדות המזרח, עם זיפים, מחוספסים. מרוקאים, בקיצור".

הראיון המלא במגזין רייטינג שמצורף למגזיני סוף השבוע של מעריב.