שורטי- רייטינג (צילום: פיני סילוק)
שורטי, על שער "רייטינג": "יכולת לסחוט ממני דם" | צילום: פיני סילוק

שבוע וחצי אחרי שנדקרה על ידי בת זוגה לשעבר של בת זוגה הנוכחית, הזמרת שורטי - או בשמה האמיתי הילה נסימוב - מדברת לראשונה בעיתון "רייטינג" ומספרת את גרסתה לאירועים הדרמטיים שחוותה.

בשבת שעברה יצאה שורטי לבלות עם בת זוגה ושני חבריה. בתום הבילוי היא נדקרה ביד ובכתף על-ידי נטלי בניסתי, האקסית של בת זוגה. "נטלי הגיעה מולי עם ידיים בכיסים", היא מספרת בראיון לעיתון, "היא נראתה קרת רוח לחלוטין, לא באיזה התקף אמוק. היא שאלה אותי אם היא יכולה לדבר איתי. אמרתי לה, 'כן, אין בעיה, אני אשמח', כי באמת חשבתי בטיפשותי שהיא רוצה לשבת ולדבר".

"הלכנו כמה צעדים לצד", משחזרת הזמרת, "ואז היא הוציאה את הסכין משום מקום, מהכיס אני מניחה, ותקפה אותי בלי לראות, בלי להסתכל, בלי לחשוב. היא שיתקה אותי לחלוטין. כאילו היא הגיעה לבצע עבודה והייתה נחושה לעשות אותה. אם לא היו שם שני אנשים שהצילו אותי - ממש ככה, הצילו לי את החיים - היא גם הייתה מסיימת את העבודה, אין לי ספק בכלל בזה. היא לא הייתה נחה עד שהיא הייתה רואה אותי מתה".

על הרגעים שאחרי הדקירות מספרת שורטי "נלחצתי, לא הבנתי בדיוק מה קרה סביבי, רק ראיתי שכולי דם. יכולת לסחוט ממני דם מכל החולצה, מכל הג'ינס. לפני שנפלתי ועוד לא איבדתי את ההכרה, נלחמתי איתה על הרצפה והצלחתי להוציא ממנה את הסכין".

לאחר התקרית הועברה שורטי אל מחלקת טיפול נמרץ של בית החולים איכילוב. "אני שוכבת במיטה וכל הזמן שמעתי המון דברים סביבי", היא נזכרת. "פגיעה חמורה בכבד, ניתוח, דימומים, שאלו אותי איפה אמא שלי ודיברו על להודיע לה שאולי לא אחזיק מעמד - דברים שאני שומעת ולא מעכלת".

בהמשך הראיון מספרת הזמרת על ההיכרות והידידות עם הבחורה שדקרה אותה, על הסיוטים שאחרי התקרית, על ההתמודדות וגם על האלבום החדש שבדרך. הראיון המלא מתפרסם היום בגיליון "רייטינג".

>>מחוברים ומחוברות יוצאים לדרך