דודי מליץ (יח``צ: רונן אקרמן)
זה רק אני והאתר שלי | יח``צ: רונן אקרמן

אחרי שהדפיס פוסטרים, הפיץ אותם לחנויות וצילום פיילוט לתוכנית טלוויזיה משלו (חברת הפקה עדיין אין), דודי מליץ השיק הבוקר אתר אינטרנט משלו. ושלא יהיו טעויות, לא מדובר בבלוג, אלא באתר תוכן שצוות של מתכנתים ואנשי תוכן עמל עליו כחודש ימים. 

האתר כולל גלריית תמונות מתקופות שונות בחיים, חדשות ועדכונים על פועלו של הנער, פורום גולשים ופינת ייעוץ בה כל אחד יוכל להתייעץ עם דודי ולשאול אותו שאלות. וכן גולשים יקרים, מדובר גם בשאלות אישיות, כך שאם למישהו יש בעיה ביחסים שבינו לבינה הוא יותר ממוזמן לשלוח מייל ולקבל תשובה בהקדם. מקורבים טוענים שהחלק הזה באתר בא לענות לדרישת הקהל: מאז ה"אח הגדול VIP", הם אומרים, דודי נתפס כבחור עם הרבה שכל ישר וכאחד שיכול לתת מענה גם לבעיות חברתיות ואישיות, עד כדי כך שבחודשים האחרונים הוא מוזמן למפגשים בבתי ספר ומתנ"סים ופוגש בשאלות רבות מצד תלמידים.

קטגוריה נוספת באתר היא של הרצאות מיוחדות, בהן מספר מליץ על מערכות יחסים אסטרטגיות, קירבה לאנשים עם אמירה, העבודה בברים ומסעדות וגם חשיפת פרטים חדשים על מערכת היחסים עם מאיה בוסקילה כפי שהתנהלה בוילה. 

סוכנו רובי אסא מסר בתגובה: "אנחנו שמחים על פתיחת האתר, עבדנו קשה על המיזם האינטרנטי. האתר ייתן מענה לגולשים רבים שמבקשים קשר ישיר עם דודי. לדודי יש 5,000 חברים בפייסבוק ו- 4,000 בהמתנה, וכעת תתאפשר אינטראקציה אינטראקטיבית. אנחנו מרוצים מהתוצאה ובעתיד נכניס עוד הרבה תכנים ואירועים שקשורים לדודי". כרגע, הגולשים בפורום מופתעים ומזכירים למליץ שפעם, ממש לא מזמן, הוא טען שהוא לא מתחבר לפרסום וענייני ביצת הזוהר.