רן שריג (צילום: עודד קרני)
רן שריג. מחזיר מלחמה | צילום: עודד קרני

השבוע פורסמה ביקורת הטלוויזיה של מורן שריר בעיתון הארץ תחת הכותרת "מאחורי כל גבר עומדת אשה חמוצה". הטור מתמקד באישתו "המאמללת" של רן שריג, כוכב הסדרה "מחוברים", ובדמותו "השטחית" של שריג ש"לא סותם את הפה, אבל יוצא שטחי כמו הדמויות שהוא כותב ברמזור" (שריג הוא אחד משני היוצרים של הסדרה "רמזור", שעונתה השלישית מצטלמת בימים אלה).

כידוע, כל מבקר טלוויזיה נוהג להתמרמר ולהסתכסך עם רבים בתעשייה, אם כי בדרך כלל המבוקרים לא עונים מיד ובטח לא באופן ציבורי. אלא שהפעם רן שריג החליט לענות בארבעה טוויטים בלתי מרומזים בעליל.

 בטוויט הראשון שריג מפנה אצבע מאשימה לעובדה שאין מילה אחת בביקורת על "מחובר" נוסף, שי גולדן, שעובד ב"הארץ" לצידו של המבקר. לטענתו של שריג, שריר "רועד ממנו". עם זאת, למען הסדר הטוב, המבקר כן מתייחס לגולדן ואף קורא לאישתו מאומללת, בניגוד, כאמור, לאשתו של שריג.

מחוברים (יח``צ: ינאי יחיאל,  יחסי ציבור )
מחוברים. הרבה רעש ברנז'אי | יח``צ: ינאי יחיאל, יחסי ציבור

 שריג ממשיך ומצייץ: "טור שלם הוא (מורן שריר - נ.ק) מקדיש לחיוך של עידית. עם חיוך יפה כמו שלה מגיע לה מוסף שלם. לו מותר לכתוב על אשתי בעיתון ולי אסור לצייץ על אשתו. רן, אלו החוקים". בהמשך הוא בכל זאת מתייחס לאשתו של מורן: "הוא לא התקבל לארץ נהדרת, חלם לעבוד בערוץ ביפ וגם זה לא קרה, והוא גם לא יודע איך נראתה נערתו המצודדת כשאמרה לי שאני יותר חתיך בחיים. כמה שטוח מצדה, אה". מורן בתגובה פירגן לשריג ריטוויט (כלומר, ציטט אותו לכל עוקביו, פעולה הדומה מאוד להעתק-הדבק) לטוויט האחרון.

בתוך כך, נסגר חשבון הטוויטר המזוייף "פייק שי גולדן" שהטריד "מחוברים" רבים. ישי גרין מאותה סדרה פותח עמוד טוויטר אמיתי כדי להתכתש בו עם הבלוגר אביעד קידרון, כמו גם דודו בוסי.

מורן שריר, שי גולדן ורן שריג, ביקשו שלא להגיב.

הטוויטר של רן שריג

הטוויטר של מורן שריר

שי גולדן (צילום: רינת זיו)
שי גולדן. שריר מפחד לכתוב עליו? | צילום: רינת זיו

 

אין תמונה
מורן שריר. פתח את החזית