אין תמונה
אובמה. הגם אתה, ברק?

ורה בייקר, המאהבת של הנשיא אובמה, היא הסולמית החמה בטוויטר. עיתון הנשיונל אינקווירר, שפרסם את הפרשה, אף פעם לא טועה כשמדובר בפרשיות סקס. כפי שצדק במקרה התינוק מחוץ לנישואין של המועמד לנשיאות ג'ון אדוארדס, והמספר הסופי של הנשים איתן בגד טייגר וודס באישתו (121 מאהבות), כך שאין לפקפק באמינותו במקרה זה. על סמך ידיעות שהוא מציג שפורסמו בעבר בנושא בדיילי מייל האנגלי ועיתונים נוספים, מה גם שורה בייקר היא מגה-בייב, ונראית טוב בהרבה ממוניקה לוינסקי. עיתונים גדולים מפחדים עדיין לפרסם את הסיפור, אפילו בערך הנעול של ורה בייקר בויקיפדיה אין זכר למעשיה, עד שמסתכלים כמובן בעמוד ה"שיחה".

הטרנד של מוצ"ש: להוסיף "... אגב אובמה בגד באישתו", לכל סמס יוצא.

ורה בייקר, המאהבת של אובמה
ורה בייקר. לפחות היא לא מסתובבת עם כובעי ברט

הטוויטר המוביל של ליידי גאגא, שלא מנוהל על ידי ליידי גאגא, "גאגא דיילי", מפרסם בסופ"ש שתי תמונות פולארויד של גאגא במקלחת, מורידה את האיפור אחרי טקס הגרמי האחרון. בתוך כך, סרטון של בת אל עזריה מחקה את הקליפ של "טלפון" נתפס חזק ברשת, ורבים מתחרים ביניהם איך אפשר להוכיח שהוא צולם בישראל, מרוב שהוא נראה טוב. גאגא עצמה משחילה בטוויטר עד כמה היא מתאמנת עד זוב דם על הקליפ לשיר האהוב עליה מאלבומה האחרון, "אלחנדרו".

ציפי ליבני כותבת טוויט על הפרק האחרון של "ארץ נהדרת" בו כיכבה ומוסיפה ש"הפייסבוק מעורר הדים" על פי התגובות שקיבלה. עוקבו של קונאן או'בריין, איתמר ברודרסון, מעיר לה ש"כאן זה טוויטר, לא פייסבוק".

 ג'ודי מוזס, ממשפחת ידיעות אחרונות, בחרה להשמיט בטוויטר את שמות משפחתה "ניר" ו"שלום". לאחר שכיכבה בכתבה על הפייסבוק של שולה זקן, פתחה מוזס רשמית טוויטר, בעוד רבים פקפקו בתחילה שהוא באמת שלה. ג'ודי ענתה להם. זמן ממושך הינה עוקבת אך ורק אחר האיש הטכני ליאור פרידמן, שפתח לה את החשבון, אך לא לימד אותה, או אסר עליה, לעקוב אחר אנשים אחרים מלבדו. עוד היא מספרת שבנה הקטן סירב שתבוא איתו למדורה בל"ג בעומר במוצ"ש.

ג'סטין ביבר וקים קרדשיאן (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
ביבר וקרדשיאן. הדייט שלי לבית הלבן | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

ב"ביפ" שוקלים לעשות ספיישל ג'סטין ביבר ב"לילה בכיף", וזה מטריף את מעריצות "ג'סטין ביבר ליייייייישראללל !!" (14,757 לייק). רבות נכנסות לעמוד של ביפ ומבקשות לוודא את העניין. הדיבור כרגע הוא להכניס "ביבר" כשם אמצעי בפייסבוק שלך. בתוך כך, המתמודדת בגמר תחרות הבחורה היפה בעזריאלי, אורטל דיין, נראית רוקדת לשיר "בייבי" בסלון שלה.

ביבר עצמו מבבר תמונה עם הבייב קים קרדשיאן ("הגירלפרנד שלו"), בדרך לראות את אובמה באירוע העיתונאים השנתי בבית הלבן. לפני כמה ימים בישר ביבר שמעריצים בניו זילנד גנבו לו את הכובע.

נשיא ונצואלה הוגו צ'אבס מחדיר צ'וריסו סוציאלי לטוויטר, ובעמוד החדש שלו ממליץ לפידל קסטרו לעשות אותו דבר. מה שמוזר שצ'אבס מצייץ בבירור ממכשיר בלבקברי, ובלקברי הוא טלפון אמריקאי במהותו. בחמישי עקב צ'אבס במשך יום שלם אך ורק אחר הטוויטר של אפליקציה מערבית בשם ÜberTwitter שהוריד כדי לעדכן את הטוויטר ובטעות עשה לה "פולואו".

במגזין "רייטינג" מנצלים את תקופת המעבר בין העורכים (איש התוכן אלון צרפתי מחליף את ירון טן ברינק) ועוקצים את פנאי פלוס, במיוחד את הכתב שי פרץ. פנאי פלוס לא מגיבים. טן ברינק מקבל תגובות רבות על העזיבה.

בערוץ 7 מעלים את קריקטורת השבוע: חייל שמתחמק מכל איומי ערב אך נשאר חשוף לסכין שתוקע לו בגב "עיתונאי מעיתון הארץ", כאלגוריה למצבו של צה"ל אל מול האויב מבפנים. אוהד אינטר-מילאן יהודה נוריאל מסמן את הרגע הזה.

קריקטורה של ערוץ 7

רוני דואני, יצאה במוצ"ש ופגשה את יזם האינטרנט חתול הטוויטר ג'ף פולבר (357,066 עוקבים).

אפרת אברמוב, כרגע בין תוכניות, פותחת פורסקוור, ועושה צ'ק אין בקפה "הסטריטס" בתל אביב. היא מציעה חברות דבר ראשון לאשת הליפסטיק הורוד-סגול, דפני ליסבונה.

טוויט השבוע שייך לדפנה לוסטיג: "הבהרה: התקשרו כרגע לברר אם השקתי קמפיין להדיח את מירי. אז כמובן שלא זה היה ב ה ו מ ו ר. מירי היא נהדרת", בתגובה לטוויט ההוא בנושא מירי חנוך.

פינת הדילמה והפתרון:

אם כתבתי שיוני בלוך מזכיר את ניר ברעם, ויוני בלוך מגיב לי בטוויטר ושואל איזה מין דבר זה לומר, האם כל מי שעוקב אחריו רואה את התגובה שלו אלי? הפתרון: לא, רק מי שעוקב אחרי וגם אחרי בלוך יראה מה בלוך כתב לי, כחדשות. כמובן שכולם יכולים להיכנס לעמוד של בלוך ולראות הכל, תגובות ספציפיות ובכלל.

צוחק מי שמצייץ אחרון, XOXO.

עמוד הטוויטר של נמרוד קמר.

>>הכי מטוקבק באפריל: אלירז שדה