מבקרי טלוויזיה, ולא מעט גברים שעברו את גיל ה-20, לא מבינים איך יכול להיות שפאולה ולשטיין הודחה מ"כוכב נולד". כי הרי פאולה יוצרת, פאולה מוזיקאית. פאולה היא פאולה.

ופאולה, לעומת המאוכזבים, מתעשקת שאצלה הכל ממש בסדר. נכון, היא לא הייתה מתנגדת להגיע לגמר. כן, היא קצת מאוכזבת. אבל בסופו של דבר, הספיק לה. "זה התאים לפאולה הזמרת אבל אבל לא לפאולה היוצרת", היא אומרת, "ניסתי להביא כמה שיותר מעצמי, כשבעצם עשיתי קאברים לשירים של אחרים. שירים מאוד יפים, אבל לחלקם התחברתי יותר ולחלקם פחות. מדובר בתוכנית טלוויזיה, זו לא באמת תחרות שירה נטו, ומבחינתי כבר ניצחתי, כי הניצחון בשבילי הוא להיות זמרת כותבת. אני לא רוצה להיות פופ סטאר".

אז עכשיו תוציאי אלבום משלך?
"כן, אני לא יודעת אם אעשה את זה עם חברת תקליטים או לבד. קיבלתי כמה הצעות מעניינות. אני חייבת להגיד שהגעתי לתוכנית בשביל החשיפה, וקיבלתי הזדמנות להגיע לאלפי אנשים. בלי התוכנית זה היה לוקח הרבה יותר זמן. בתור מוזיקאית אני יודעת שיש אנשים רבים שיתמכו בי כשאופיע בארץ, וזה שווה הכל". 

נשמע שאת כן מאוכזבת.
" אני קצת מאוכזבת, כי הרגשתי שנתתי ביצוע מגניב, אבל מצד שני ההדחה מחזירה אותי להיותי אני וזה משמח אותי. נהיה לי פתאום זמן לעבוד על השירים שלי".

למה את חושבת שהדיחו אותך?
"לא יודעת מה השיקולים של האנשים. כנראה שאני לא מתאימה לקהל הרחב הממוצע. אבל יש לי את המעריצים שלי וזה מספיק לי".

את מתכוונת להילחם על המקום שלך ב"הצילו אני כוכב נולד"?
"אני לא חושבת. אני הולכת להילחם על כתיבת שירים טובים ועל תקליט מעולה".

אבל תגיעי לשם?
"אני אגיע לתוכנית, אבל אני לא יודעת אם אתחרה".

אני לא מבין
" אני אגיע לתכנית כי אני מאוד אוהבת את מרינה ותומכת בה, אפילו לימדתי אותה פעם באיזה מחנה קיץ. אבל  לא יודעת אם יתחשק לי להמשיך לדחוף ולהילחם".

אולי את חושבת שאין לך סיכוי מול חובי?
"אני דווקא חושבת שיש לי סיכוי גדול. אני מאוד אוהבת אותו, אגב, ואני חושבת שאם הוא לא יהיה בגמר זה יהיה טירוף, הוא פופ סטאר אמיתי. אבל בוא נחכה, אולי ביום חמישי אשנה את דעתי. כרגע אני לא רוצה להמשיך בתוכנית".

פאולה ולשטיין (יח``צ: mako)
פאולה. לא רוצה להיות פופ סטאר | יח``צ: mako
אל תקרא לי סנובית

אמרו שהיא קצת גדולה על המתמודדים, אמרו שהיא מוכשרת מאוד, אבל היו שטענו שולשטיין גם קצת מתנשאת. "אני לא מתמודדת ממוצעת, זה נכון", היא מסבירה, "אבל אני לא מתנשאת. היה לי חשוב להגיע לקהל ולהשמיע את השירים שלי ובזה הצלחתי, עובדה. קיבלתי תמיכה עצומה בפייסבוק שלי וזה מקסים בעיני. תמיד הייתי יוצרת אינדי, וככזו אני מתכוונת להצליח". 

ניסית להיבחן פעם ל"אמריקן איידול"? 

"בחיים לא הייתי עושה את זה. יש הבדל בין זמר שעושה קאברים לזמר שכותב חומר מקורי. לאמנים שיוצאים משם אין שום מילה בדברים. אני לא רוצה להיות סתם פופ סטאר, יש לי אמירה להגיד וזה מה שחשוב לי. אני צריכה שליטה בחומר המקורי שלי. עשיתי את זה בארץ בגלל שמאוד התגעגעתי וכי רציתי להיחשף לקהל פה". 

אולי לזה מתכוונים כשאומרים שאת קצת מתנשאת.
"אני ממש לא מתנשאת. אני מדברת אך ורק על עצמי ולא משווה את עצמי לאף אחד ב'כוכב נולד'. כל מי שהיה איתי בנבחרת הוא מיוחד במינו, וכל אחד משקיע כל כך הרבה אנרגיה, מחשבה ורגש. הם זמרים ענקיים".

למי הכי התחברת בחבורה?
"לירן דנינו ודניאל תבורי. גם למורן התחברתי, כי היא שרה מהלב, ועומר וראם מגניבים לגמרי. למיי יש את הדרייב שלה והיא תביא משהו אחר למוזיקה הישראלית, יש לה את הקטע שלה. ולדי בא בקטע מאוד אצילי וחובי, אני חושבת שאם הוא לא יגיע לגמר זה יהיה טירוף".

דיברת עם החבר אחרי ההדחה?
"כן, הוא ניסה לנחם אותי אבל אמרתי לו שהכול בסדר ושהיה לי מעולה".

ושאלה יהודית אופיינית, תהיה חתונה? 
"חתונה ממש לא. אני בורחת מחתונות. מפחדת מהן קשות".

עוד בmakoבידור: ג'וליה לואיס דרייפוס מדברת על האיחוד של "סיינפלד", חובי סטאר חוגג את החזרה ל"כוכב נולד", אקי וסנדי שוב רבים על המילקי, למירי נבו יש בן, שירלי בוגנים קפצה לבקר בלי שפעת החזירים וערוץ 10 נשאר בחיים.