אין תמונה
דנינו, תבורי וברזילאי. היו ימים
בעוד כמה שעות זה יקרה: אחרי ההכנות המרובות במתחם בחוף הדקל, האור שמפיצה שם נינט והחזרות הארוכות - תיכף יגיע הגמר שבו יתמודדו שלושה פיינליסטים על תואר הכוכב הנולד הבא של ישראל. אבל מה עם הנבחרת המפוארת שהחזיקה עונה מרובת טוויסטים, הפתעות ואפילו מיני שערוריה? מי לדעת המתמודדים ייקח את המקום הראשון? הנה הבחירות שלהם:

מחנה רוני

לירן דנינו: "מרוב כל ההפתעות שהיו אי אפשר לדעת מי ינצח. יש לי תחושה שרוני תיקח. כולם ממש טובים, למיי יש את המקצועיות והיא מאוד מנוסה, ולדי מאוד מפתיע, הוא מגניב, אני מת עליו, אבל כשמדובר בכוכב נולד זה נראה לי רוני. לרוני יש את כל הרעננות, הטריות. לפי דעתי היא תנצח".

אלחי רפואה: "אני רוצה שרוני תנצח. אנחנו מכירים כבר שנים, מאז שהופעתי איתה ועם עומר ב"שיר נולד". לפני האודישנים אכלנו יחד צהריים והיא התלבטה בכלל אם ללכת, אפילו אחרי שעברה את האודישן הראשון היא המשיכה להתלבט כי לא הייתה בטוחה ש"כוכב נולד" היא הבמה הנכונה לה. עם ישראל צריך לבחור בה כי היא בן אדם אמיתי, היא בת 17 וסוף סוף מישהו צעיר צריך לזכות".

דניאל תבורי: "עם כל ההפתעות והבלבלות שהיו בעונה הזו, התחושה שלי היא שאולי רוני, אבל הכל יכול לקרות. לירן דנינו היה הפייבוריט שלי ואני עדיין בשוק שהוא הודח, ואחריו אני בעד רוני. הייתי קרוב אליה במשך התכנית, היא עושה רושם עמוק והיא מיוחדת כזמרת וגם כבן אדם".

שגיא אוסי: "אני רוצה שרוני תזכה, יש לה קול מיוחד והתחברתי אליה מאוד".

מזל פיקדו: "אני אוהב את כולם אבל יש לי תחושה שרוני תנצח".

מחנה רק לא רוני

מורן מזוז:  "אני יכולה לומר שאני מאוד אוהבת את מיי וולדי ולדעתי אחד מהם צריך לזכות, אבל ממש אי אפשר לדעת העונה אחרי ההפתעות הרבות שהיו". 

מחנה מיי 

אין תמונה
חובי ומיי. היו ימים 2
חובי סטאר: "אני רוצה שמיי תנצח כי אם לא אני אז היא. היא הכי דומה לי אנחנו כמו תאומים".

אושרי אלמוריש: "הייתי רוצה שמיי תזכה, מעבר לזה שהיא החברה הכי טובה שלי ואני אשמח לראות אותה לוקחת את התואר, היא מופיעה הרבה שנים ועברה דרך ארוכה עד שהגיעה לכאן. צריך לזכור ששום דבר לא צפוי בעונה הזאת ויש מתמודדים טובים. רוני חולמת על קריירה מגיל מאוד צעיר, וולדי? הוא הגיע עד הגמר ויכול לעשות גם את זה".

תומר ישעיהו: "הימרתי עליה מההתחלה, היא פנומלית ומדהימה וצריכה לזכות. מגיע לה".

אור קולנברג: "השופוטים והקהל סימנו אותה מההתחלה, היא רמה אחת מעל גל הנבחרת".

ברזילי: מיי היא מלכה. כשהיא עולה לבמה יש אש, להבה".

עדי כהן: "לכולם מגיע אבל אני חושבת שמיי תזכה, היא פנומלית ומדהימה".

עידו ג'רפי: "אני מאמין שמיי תנצח. אני צופה שיהיה לה שואו מטורף".

מחנה ולדי

ראם שר את "חבקי אותי" (תמונת AVI: כוכב נולד)
רוצה שולדי ינצח. כהן | תמונת AVI: כוכב נולד
ראם כהן : "כולם חברים שלי ואני חושב שכולם גדולים אבל אני רוצה שולדי ינצח. לאורך העונה הוא לא קיבל מספיק חשיפה תקשורתית והיה האנדרדוג. אם הוא יהיה בסופו של דבר המנצח זה יהיה גדול".

ירדן ג'רפי: "הייתי רוצה שולדי ינצח. אני חושבת שהוא מוכשר בטירוף, זז יפה כמעט בכל סגנון והוא מרגש".

אמור עמוסי: "שלושתם טובים ואני מאחלת לכולם לנצח. מיי מעולה בקטע הבימתי שלה, רוני מתוקה ויפהיפיה וגם שרה מדהים,  אבל הכי הייתי רוצה שוולדי יזכה. הוא משהו אחר לגמרי, משהו עולמי, הארץ שלנו קטנה עליו. ולדי הוא המקום הראשון בשבילי".

איה זהבי פייגלין: "לירן דנינו. סתם, סתם. אין לי מושג. אני חושבת שלולדי הכי מגיע. בתור צופה בתוכנית מאוד היה ברור שהוא שולט בפופ עד הסוף ואז מאתגר את את עצמו עד הסוף, מוציא דברים חדשים ולא מפחד ללכת למקומות רחוקים מהדבר שהוא שולט בו".

מחנה האו"ם

פאולה ולשטיין: "אני אצפה בגמר מברוקלין, אין לי כבלים אז אני אצטרך לראות באיחור של כמה שעות. אני לא יודעת מי ייקח אבל כאב לי הלב כשדנינו, מורן, ראם ותבורי נפלו. הייתי רחוקה מהם ולא יכולתי לעודד אותם. אין לי מושג מי ינצח עכשיו, כל אחד שונה לגמרי, כולם עבדו קשה. אני בעד כולם".

גמר כוכב נולד יועבר בשידור חי - ממש כאן 

עוד ב-mako בידור: בר רפאלי וציון ברוך מזדגנפים; שלושת הפיניליסטים של "כוכב נולד" מתכוננים לגמר; סשה ברון כהן בישראל; למורן מזוז קפץ הפיוז; לרון לשם יש ספר חדש; פרסי הטלוויזיה: "האח הגדול" ניצחה את "הישרדות".