חובי סטאר (צילום: רונן אקרמן)
מה זה פה, גבר מתאפר? חובי סטאר | צילום: רונן אקרמן

טוב, זה כנראה רשמי: אנחנו מדינת נקמה, שן תחת שן, מתמודד תחת מתמודד. לא עושים מקום למישהו שקצת שונה מאיתנו, ועוד קוראים לו חובי סטאר. למרות הביטחון המרשים שהפגין לאורך כל התכנית ובטח גם בחייו, הסטאר הוא לא האיש המקובל על העם. יותר אחד שכמו מורן מזוז יכול לשיר היום בצער, "אין לך מקום".  

כי העם שלנו אוהב את הגברים שלו מביאים אותה בחאפלה, עושים שמח. בטח לא גברים ששמים איפור שחור בעיניים. מה זה כאן, אמריקה? אנחנו רוצים מנת פאלפל ורצוי עם הרבה חריף, סלט מטבוחה וחמוצים. את הדברים המוזרים תשאירו בצד, מקסימום נסכים להשתעשע מהם.

עומר אדם נאלץ לפרוש? אין בעיה, נסמס בהמונינו למזרחי השני ולמי שעשה רושם כחבר טוב שלו. שחלילה וחס לא יביאו לנו עוד משהו חריג. שהרי המוזיקה המזרחית שולטת! ולא, ממש לא משנה שמה שהוא עשה אתמול ל"היהודים" נשמע כמו טבח בעם. בקצב הזה, ראם כהן עלול להיות הכוכב הבא של ישראל. וכן, מדובר באזהרה.

רוני דלומי (צילום: רונן אקרמן)
זה כל היופי. דלומי | צילום: רונן אקרמן

ואחרי כל זה, ספיישל היהודים, שכנראה הרחיק את ההורים שלנו מהמסך, גרם למתמודדים להוציא מעצמם קצת יותר ולהודות לאל שיש את מיי, שהפליאה בביצוע מרהיב במיוחד ב"אלה", ועוד יום אחרי שהראתה שהיא יכולה להיות גם בת ים צלולה ועדינה. לראשונה גם היה אפשר להתלהב מהביצוע המלאכי של רוני דלומי ל"זה לא קל", ועזבו את העובדה שהפעם הסטיילינג באמת התאים לה. נדמה שנערת החן הדקיקה סוף סוף שיחררה את הצוואר ואת הקול, בחרה שיר נכון והביאה את עצמה לרגע כוכב נולדי קלאסי, מרגש ומפתיע, שהחזיר את דלומי לעניינים אחרי שכבר קצת ויתרנו עליה. 

כל מה שנותר לי לקוות זה שולדי, עוד טיפוס חריג בחבורה, יישאר וימשיך להוכיח שאפשר להיות לא מובן ועם זאת נאהב, ושלירן דנינו, למרות נוכחותו הסופר מרשימה ולמרות כמה וכמה ביצועים מלהיבים, יעבוד טיפה על הדיקציה ויגרום לנו להבין מה למען השם הוא מלמל בין השורות.

וכן, אני יודעת שאני הולכת להסתבך עם אלפי מעריצות, אפילו כאלה שקרובות אליי מאוד, אבל אתנחם בתקווה שמיי תמשיך לא לשים על אף אחד ועדיין תשחק אותה, ושחובי סטאר יביא אותה בלהיט חדש. מלך פופ, זה מה שנחוץ כאן.