רק לאחרונה תני ושי חי חזרו מהחופשה הקצרה שלהם בברלין ושוב הם אורזים מזוודות - הפעם לטובת סמינר קראטה של שי חי באיטליה כשהם משאירים מאחוריהם את ליל הסדר. בזמן ששי חי וחברו לסמינר מעבירים שיעורים לתלמידים מכל רחבי אירופה שהגיעו במיוחד עבורם, תני נכנסת לאינסטגרם שלה ומגלה תגובה אחת שגורמת לה להפסיק להתאפק ולהגיב.

"כמו בכל בוקר אני פותחת את הטלפון שלי לראות מה חדש. הבוקר תפסה אותי תגובה מקסימה פשוט בעיניי על תמונה ששי העלה באינסטגרם שלו. המון פרגונים ואהבה ואז יש לנו תגובה מגברת שירהמטוקה311. 'חתיכת חולה, שוב הרחקת אותו מהילדים הקטנים שלו, מסכנים. הם עוד יעשו לך את המוות כשיגדלו. אישה רעה וטיפשה'", תני מצטטת את התגובה.

>>בפרק הקודם: תני מצטלמת לקמפיין ולא מרגישה בנוח עם זה בכלל

"בוקר טוב, שירה מטוקה311. לידיעתך אנחנו פה בשביל סמינר של שי, זה עבודה שלו ואני התלוויתי אליו כדי לנוח. אז לא הרחקתי אותו מהילדים שלו. דבר שני, סתם שתדעי שהילדים של שי הם הדבר שהכי חשוב לי בעולם ואני דואגת להם כאילו הם היו שלי. מה עוד? אני לא טיפשה. בכלל. האמת שאני די חכמה אפילו.

ולא הייתי הולכת ומגיבה לאינסטגרם של בן אדם כזה דבר חסר בסיס ומטופש. 'רעה שחושבת רק על עצמה'? מאחלת לך שתמצאי מעש בחיים שלך, שתפסיקי להטריד אנשים ולפתוח יוזרים עלובים באינסטגרם וזהו. היה נחמד לקרוא את התגובה שלך על הבוקר.

למה אתם מבזבזים 30 שניות מהזמן שלכם על להגיב לבן אדם שאתם לא מכירים? שאתם חושבים שאתם מכירים מתכנית ריאליטי? שאין לכם חצי מושג מי הוא ומה הוא? בהתחלה זה היה ממש כואב לי ועכשיו אני פשוט חושבת שזה אוסף של טמטום שלא נברא כי זה בטח לא באשמתי הדברים שהיו כותבים".

עורכת וידאו: מאיה עופר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם