את התוצאות של הקמפיין הראשון של תניה גרבר למותג בגדי הים Blankkini, כבר ראיתם. אבל איך מרגישה בחורה בת 23 שעברה תוך חודשים ספורים מאנונימית לשם מסוקר על סט צילומים כדוגמנית מן המניין? לא כל כך טוב מסתבר.

"עדיין על הסט עם בגד ים וגמורה מעייפות. החלפתי מלא בגדי ים, זה סופר מעייף ומוזר להסתובב בבגד ים ליד מלא אנשים שאני לא מכירה", תני מספרת למצלמה. "יום ארוך, אני עייפה. בא לי קצת לנוח. יש פה בנות רזות כאלה ויפות, דוגמניות. אני לא מרגישה שאני אחת מהן".

את התחושה המוזרה היא כבר מעבירה במפגש עם החברים שלה ושל שי חי בבית קפה בשבת בבוקר, כשגם שומי, אחותו של שי חי (שגם נכנסה עבורו לבית "האח הגדול"), נמצאת במילייה וגם קיו וריי, "הקטנטנים של שי", כפי שתני מכנה אותם, מתרוצצים מסביב.

אחרי שאת ארבל פגשנו בפרק הקודם, תורו של הצלע הרביעית לחבורה לקפוץ להופעת אורח בפרק - איציק כרסנטי. תני מספרת למצלמה שאיציק עבר צנתור אבל הוא מרגיע אותה מיד ומצהיר: "יש לי לב מברזל, מנירוסטה. זה לא מחליד אף פעם" 

"איזה מגעילה את, איזה גועלית את. רק מעליבה אותי כל הזמן", אומר איציק. "עוד בתכנית העלבת אותי ופגעת בי. כל הזמן עשיתי לך כבוד של מלכה אבל די, לא מוכן, מספיק. צריך לעבוד בשביל כבוד". את תני זה פחות מרשים והיא טוענת: "ניצחתי אותך בהתערבות ואתה חייב לי גוונים. שי רוצה שאני אבהיר את השיער עוד פעם".

"יכול להיות שרצינו את השחור כי היינו אפלים, היינו בשכול. אנחנו סיימנו עם השכול, אנחנו בחגיגות. להפוך אותך לבלונדה, יותר בהירה, יותר סקסית, שיקית", מפרשן איציק. "את צריכה לצאת מהאפלה", שי חי מסכים, "ולפתוח בחזרה את הפנים שלך".

עורכת וידאו: מאיה עופר

>>בפרק הקודם: למה שי חי קורא לתניה "משוגעת"?