"אני במפגש מעריצים שארגנו לי והכי כיף לי פה בעולם", סיפרה תני באחד מימות השבוע. "הבאתי איתי את אורן ויש פה אנשים מדהימים". תני מגיעה למפגש מאורגן של מעריצים שהגיעו לחגוג את קיומה ואף זכר לשי חי. "כל מי שלא הכיר את הבחורה הזאת יצטער שלא הכיר אותה", מסביר אחד המעריצים למצלמה ותני ממשיכה לסבב חתימות. היא נקראת לעלות לבמה ושם מארגנת המפגש נושאת נאום לכבודה. 

"אנחנו מאוד אוהבים אותך, את הרוגע שלך, את השלווה שלך, את האהבה שלך לכולם", אמרה המארגנת. "אין לי מילים להגיד כמה אנחנו אוהבים אותך ואת מדהימה. יש פה כמה חברים שרוצים להביא לך כמה מתנות", הם מגיעים לתני שמיכה. "זאת שמיכת טלאים עם תמונות של תני ושי חי על השמיכה", מסבירה המארגנת.

"אני לא ממש יודעת איך להגיב לאנשים כל כך מרגש ולאירוע כל כך מרגש. כל מי שהגיע - ממש תודה. בתקופה הזאת שעברתי, אין דבר משמח יותר מלהכיר אנשים כמוכם", תני מגיבה בהתרגשות. "הכי מגיע לכם בעולם", קוראים המעריצים ומוחאים כפיים בהתלהבות.

>>בפרק הקודם: שי חי ותני חוגגים שנה יחד

בהמשך תני מארחת את איציק כרסנטי בבלוג. "קודם כל, אני אספר לבלוג שלי שאני בשידור חי בפייסבוק עם איציק", תני מספרת. "בפעם האחרונה שהזמנתי זה עלה לי בבריאות אבל", איציק פונה למצלמה. "האירוח היה מאוד קשה, אתם מתארחים לא קלים. יש לי וידוי: בפעם האחרונה ביצעתי רכישות, קניות, פינוקים, פיצוחים, הם השאירו לי בית מבולגן. עבדתי עליו אחר כך ארבעה ימים כדי להחזירו למצבו הקודם. אבל למרות זאת האווירה הייתה מדהימה, אז את עושה לי תמיד בעיות וצרות. לא יודע למה זה מגיע לי בכלל".

עריכת וידאו: מאיה עופר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם