אניה בוקשטיין בפתיחת לילה מיסט, (צילום: עודד קרני)
עולה כיתה | צילום: עודד קרני

אניה בוקשטיין, כוכבת "הבורר", "סודות" ו"השיר שלנו תיכנס לנעליה הגדולות של ריקי גל ותופיע ב"גטו", מחזהו הנודע ביותר של יהושוע סובול, שיעלה בתיאטרון הקאמרי. במחזה, שהועלה ב 24 מדינות ברחבי העולם וזכה לשבחים נלהבים ופרסים בינלאומיים רבים, תגלם בוקשטיין  את חיהל'ה, הזמיר של גטו וילנה. תפקיד אותו גילמה ריקי גל, בהפקה המקורית בשנת 83. 

לצד בוקשטיין ישחק איתי טיראן שיגלם את קצין האס.אס קיטל המשתלט על הגטו. שחקנים נוספים שכבר לוהקו להפקה הם אלי גורנשטיין, חני פירסטנברג ועדי ארד. החזרות יחלו בעוד חודשיים וחצי בבימויו של עמרי ניצן, המנהל האמנותי של תיאטרון הקאמרי.

עלילת המחזה מתרחשת בגטו וילנה בתקופת מלחמת העולם השנייה, כאשר תושביו היהודים מקימים תיאטרון בניסיון להתמודד עם חייהם בתופת. כך מתגלה גם כישרונה הנדיר של נערה צעירה בשם חיה'לה, המעוררת את דיירי הגטו לחיים בשירתה. קצין האס.אס האחראי על המחנה מגיב ליוזמה באהדה מפתיעה ובאנושיות, אך בסיום הטרגי של המחזה מתגלה אופיו האמיתי.

מהתיאטרון הקאמרי נמסר בתגובה: "אניה בוקשטיין הייתה אחת המועמדות המועדפות לתפקיד חיה'לה כבר בתחילת הדיונים על ההעלאה המחודשת של 'גטו', אך עדיין מוקדם לאשר או להכחיש ליהוקים סופיים להפקה פרט לאיתי טיראן שכבר מחויב לפרויקט".

רוצים כרטיסים לסרט "חיבוקים שבורים"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש של פדרו אלמודובר בכיכובה של פנלופה קרוז.

עוד בmakoבידור: גיא גיאור וגיא לובלצ'יק ישחקו בסדרה חדשה, כל האמת על הכתמים המסתוריים על הכתפיים של דנה אינטרנשיונל, מסיבת ההפתעה של נינט ליהודה, בר רפאלי חוגגת עם אייל גולן בקיסריה, ג'ורג' קונסטנזה לוקח שיעורי גלישה מגל פרידמן ועידן חביב ישחק בדרמה קומית חדשה.