רבקה מיכאלי- משה וילנסקי (צילום: 1אור קפלן)
רבקה מיכאלי. הסיבה למסיבה | צילום: 1אור קפלן

תיאטרון הקאמרי יקדיש את הבא בתור בסדרת מופעי המחווה שלו לאמנים ויוצרים ידועים לרבקה מיכאלי לרגל הבכורה החגיגית לקומדיה החדשה "משפחה חמה" בכיכובה.

כלת השמחה תופיע על הבמה לצד רשימת אורחים מכובדת שתבצע מיטב משיריה וקטעים ממערכונים קלאסיים שבהם כיכבה. משה קפטן יביים את אירוע המחווה, שיישא את השם "סיבה למסיבה עם רבקה מיכאלי" (על שם תוכנית האירוח המיתולוגית שאותה הנחתה בערבי שישי בערוץ 1 שגם שותף בהפקת המופע).

אפרים סידון יכתוב את קטעי הקישור, רוני וייס ינהל מוזיקלית ואבי גז יפיק. להשלמת החגיגה הנוסטלגית, רשימת העורכים והמפיקים כוללת גם את אהרון גולדפינגר, לאה זהבי ושרה פרידמן. כולם שותפים ותיקים לדרכה רבת השנים של מיכאלי בערוץ הראשון וברשות השידור.

רשימת המשתתפים כוללת גם את ציפי שביט, טוביה צפיר, קרן מור, ישראל גוריון, דביר בנדק, שרית וינו אלעד, דרור קרן, אולה שור סלקטר, רמה מסינגר, גלית גיאת, עידן אלתרמן, קבוצת צעירי הקאמרי ועוד רבים.

בין השירים והמערכונים תבצע מיכאלי את "בת 26" ו"איך הזמן רץ" כמו כן נכתב במיוחד למופע השיר "סבא טוביה וסבתא רבקה" שיבצעו בדואט רבקה מיכאלי וטוביה צפיר. המופע "סיבה למסיבה עם רבקה מיכאלי" יועלה פעמיים, ביום שישי 31 בחודש ב-11:00 וב-13:30, ויצולם לערוץ הראשון.