עדי כהן (צילום: כוכב נולד1)
כהן. הרגישה אאוטסיידרית | צילום: כוכב נולד1

אחרי שהוציאה אלבום בכורה בשם "דרוש לי גבר", חוזרת פיינליסטית כוכב נולד 2 עדי כהן לבית הספר לאמנויות הבמה בית צבי. כהן תגלם את סאלי בולס בגרסה החדשה למחזמר "קברט" בהפקת תיאטרון הספרייה ובבימויו של ארתור קוגן. בהפקה השתתפו תלמידי ובוגרי בית צבי, בהם צביקי לוין שיגלם את מנחה מועדון הלילה ודודי פרידמן שהגיע לארץ במיוחד מקנדה לגלם את קליפורד בראדשו.

המחזמר הקלאסי מאת ג'ו מאסטרוף, עם השירים של פרד אב וג'ון קאנדר, נחשב קלאסיקה בז'אנר ואף עובד לקולנוע בידי הבמאי-כוריאוגרף בוב פוסי. ליזה מינלי (שזכתה באוסקר) גלמה את סאלי בולס, זמרת מועדונים אמריקנית קלת דעת החיה את החיים הטובים בברלין של שנות ה 30' ומתאהבת בצעיר אנגלי בשם קליפורד בראדשו החולם להיות סופר, כאשר ברקע עליית הנאצים לשלטון וטבעת האימה המתהדקת גם על זוג הבוהמיינים חסרי הדאגות. "קברט" הועלה בתיאטרון הספרייה שלוש פעמים בעבר, כאשר את סאלי בולס גלמו איילת רובינסון, דקלה הדר והילה זיתון. זו תהיה הופעתה הראשונה של עדי כהן בהפקה של תיאטרון הספרייה ובית צבי מאז המחזמר "אאידה" מאת טים רייס ואלטון ג'ון.

"אני לא רואה ב'קברט' הפקת בית ספר למשחק", מדגישה כהן, "עבורי זו הפקת תיאטרון מקצועית לכל דבר, ואני מתייחסת אליה במלוא הרצינות. בזמנו הציעו לי להעלות שוב את 'אאידה', וכבר אז אמרתי שאם כבר אחכה שיעלו שוב את 'קברט', כי סאלי בולס זה תפקיד מהחלומות והרגשתי שאני חייבת להתמודד עם האתגר הזה. 'קברט' הוא אחד ממחזות הזמר המדהימים, אבל מעבר לשירים יש גם סיפור שיאפשר לי להפגין את מלוא היכולות שלי כשחקנית".

איך ההרגשה לחזור לבית הספר?
"בית צבי זו החממה בה גדלתי. כשאני מגיעה לחזרות זה כאילו לא עזבתי. רושמים לי על ההזמנות בקפיטריה, אני נכנסת לשיעורי משחק עם תלמידי שנה ב' וג' וזה עושה לי חשק לחזור ללימודים. בחזרות עצמן יש צוות שחקנים נפלא ובמאי מדהים, ארתור קוגן. בהתחלה הרגשתי קצת אאוטסיידרית, כי רוב השחקנים השתתפו גם בהפקות הקודמות של 'קברט' ויש להם הווי והיסטוריה בעוד אני החדשה שרק הצטרפה, אבל עכשיו אני נהנית מכל רגע".

"קברט" יועלה לראשונה ב-4 במרץ בשמונה וחצי בערב באולם תיאטרון רמת גן ומדי ערב עד ה-14 בחודש. בימי שישי יועלה המחזמר בשתיים בצהריים. מחיר כרטיס: 75 עד 140 שקלים.