אין תמונה
אסי עזר. עפר ואני? ביחד?

אחרי סרטי הקולנוע "הבועה", "יוסי וג'אגר" ו"ללכת על המים", וסדרת הטלוויזיה "תמיד אותו חלום", גם הפרויקט הבא של הבמאי איתן פוקס יעסוק בהומואים, לסביות ומה שבניהם: "בננות לאירוויזיון" הוא סרט קולנוע המספר על חבורת בנות צעירות ששכנם ההומו ובן זוגו מדרבנים אותם לכתוב שיר במטרה להגיע איתו לאירוויזיון וסוחבים אותן עד לשם. את צמד הגייז יגלמו עפר שכטר ("איים אבודים") ואסי עזר, שעבורו זה תפקיד קולנועי ראשון, ותפקיד ראשון בכלל כשחקן. השניים, כזכור, הנחו בעבר יחד גם את תכנית הנוער "אקזיט".

את להקת הבנות תגלמנה יעל בר זוהר, מיה דגן, רותם אבוהב וענת וקסמן, ובקרוב אף תצטרף אליהן בחורה חמישית שטרם לוהקה. כזכור, פוקס היה הבמאי שנסע לעזור ללהקה השינקינאית "פינג פונג" לייצג את ישראל באירוויזיון 2000. את החוויות שלו משם, כנראה, החליט להנציח בסרט עלילתי.

את התסריט לסרט כתב אלי ביז'אויי, שמועמד בימים אלו לפרס התיאטרון עם ההצגה "ביאף". בן זוגו של פוקס, גל אוחובסקי, יפיק אותו בשיתוף עם גיא המאירי מ"אבוט רייף המאירי" ומשה אדרי, בעליה של "יונייטד קינג". הסרט הינו קופרודוקציה ישראלית צרפתית, ואת אחד מתפקידי המשנה יגלם קומיקאי צרפתי ידוע. צילומי הסרט מיועדים לאוקטובר השנה, והוא יעלה לאקרנים במהלך 2011.

יום הולדת לברדוגו - עפר שכטר (צילום: רוני שיצר)
שכטר. מה יגיד ארז טל? | צילום: רוני שיצר

>>ב-yes מרוצים מ"אבודים באפריקה" והחליטו להזמין עונה נוספת

כל העדכונים הכי חמים מהארץ ומהעולם ישירות לנייד
שלחו את המילה מבזק למספר 5000 ותתחילו להתעדכן