סרטם של שרון מימון וארז תדמור מביא את סיפורה של קבוצת שמנים מרמלה ובראשה הרצל מסיקה (איציק כהן), שמואסת ב"דיקטטורת הרזון" ובקדושת הדיאטות של סדנת ההרזיה בה הם משתתפים. הם פורשים מהסדנה ומגלים את עולם הסומו שבו שמנים כמותם זוכים לכבוד והערכה. דרך הסומו לומדים חברי הקבוצה (דביר בנדק, אלון דהן, שמוליק כהן) להתחבר אל עצמם ואל גופם השמן, כל אחד בדרכו הוא. 

הרצל, איש שמן, מאבד את עבודתו כשף בבר סלטים ומתחיל לעבוד כשוטף כלים במסעדה יפנית ברמלה. עובדי המסעדה היפנים מעריצים את גופו השמן של הרצל וחושפים בפניו את רזי ספורט הסומו. לראשונה לומד הרצל להעריך את מימדי גופו ונסחף אל תוך עולם הסומו. לאחר שהוא מגלה כי קיטאנו, (טוגו איגאוואה) מנהל המסעדה היפנית, היה מאמן סומו בעברו שנמלט לרמלה ומסתתר מאימת היאקוזה, מחליט הרצל לעזוב את חוג הדיאטה ולהקים ברמלה חוג סומו לשמנים כמוהו. כך משתחרר הרצל ומשחרר את חבריו מכבלי הדיאטה ואף מוצא אהבה בחיקה של זהבה (עירית קפלן). קיטאנו שנרתם למשימה בעל כורחו לא מקל על חייו של הרצל והעניינים הולכים ומסתבכים.

ענו על 2 שאלות וקבלו כרטיסים לסיפור גדול
אין תמונה
מתוך סיפור גדול. נלחמים ברזון

--------------------------------------------------------
* מדי יום יזכו חמשת הראשונים שיענו נכונה בכרטיס זוגי לסרט
* השעון היומי מתחיל ב-8:00 בבוקר
* ניתן לענות יותר מפעם אחת ביממה אך התשובה המאוחרת היא זו שתיקלט במערכת. ניתן לענות בכל יום, אך לזכות בזוג כרטיסים רק פעם אחת
* הזכייה אינה ניתנת להעברה
* הכרטיס ניתן למימוש עד ה-31/8/09 בימי חול בלבד, בסינמה סיטי ובסינמה רענן
* המבצע יימשך עד ה-21 ביולי 2009
* תקנון המבצע נמצא במשרדי קשת.