המעריצים המשולהבים שקנו כרטיסים בהמוניהם להופעה של וויטני יוסטון בברמינגהם אולי לא ציפו לראות את הגרסה השחורה למדונה – כלומר, אלילת פופ בת חמישים שרוקדת ומשתוללת על הבמה כאילו היא בת 22 – אבל הם בוודאי לא שיערו שזה מה שהם יקבלו בתמורה לכספם: הכוכבת שלהם הייתה חסרת נשימה, צרודה ומשתנקת, וזה רק כשהיא הואילה בטובה לעלות לבמה.

שיא ההופעה, או יותר נכון השפל הגדול שלה, היה בשיר המפורסם ביותר של יוסטון " I Will Always Love You". בניגוד למתמודד הטייוואני שהצליח להפתיע את העולם בביצוע לשיר הזה, יוסטון עצמה פשוט איבדה את הקול ברגע המכריע (אזור דקה 3:03). היא החוותה בידיה לעבר הקהל ההמום, הפריחה כמה נשיקות באוויר וירדה מהבמה.

הבלגן סביב יוסטון התחיל לפני שבוע, כשהיא אושפזה בבית חולים עם דלקת גרון ואוזניים חריפה במיוחד. עקב האשפוז בוטלו מספר הופעות בבריטניה, שהיו אמורות לפתוח את סיבוב ההופעות הבינלאומי של הזמרת. התקשורת מיהרה לתהות האם מדובר שוב בהתמוטטות עקב שימוש בסמים, אך וויטני הגיבה בביטול: "זה מגוחך," היא אמרה למגזין "פיפל", "בשלב הזה, אני פשוט לא מגיבה. אני אפילו לא קוראת את השמועות הללו". בתגובתה היא נשמעה אופטימית מתמיד: "אני עושה מה שאני אוהבת לעשות, שזה לשיר". הזמרת הכריזה כי היא "מרגישה נפלא" ומחכה בקוצר רוח להמשיך בסיבוב ההופעות שלה.

וויטני יוסטון (צילום: חדשות 2)
יוסטון, יש לנו בעיה ענקית והפעם זה לא בובי בראון | צילום: חדשות 2

אלא שמתברר שהשמחה הייתה מוקדמת. ההופעה הראשונה שלה בברמינגהם דווקא נראתה מבטיחה: היא התחילה בשירים מתוך אלבומה החדש, " I Look To You" ונראתה בריאה ומאוששת. הצרות החלו כשוויטני עזבה את הבמה לצורך החלפת תלבושת, והותירה את הקהל התמה לחכות לה במשך 15 דקות תמימות. המעריצים המאוכזבים החלו לקרוא "בוז" אל הבמה, ולא עזרו הניסיונות של זמרות הליווי ושל אחיה של וויטני, גארי יוסטון, להנעים את זמנם בלהיטים של הזמרת. לבסוף שבה יוסטון לבמה ונראתה עייפה ובלתי יציבה.

בנוסף לביצוע המביך של " I Will Always Love You", התקשתה יוסטון גם לבצע את להיטיה המוכרים "I Wanna Dance with Somebody" ואת " All at Once", לא הצליחה להגיע לצלילים הגבוהים, זייפה קשות ונותרה חסרת נשימה. בשלב מסוים היא פנתה בתחינה לצוות ההפקה שיכבו את המזגן באולם, כיוון שהיא מתאוששת מהתקררות קשה. "בבקשה, עשו זאת מהר!" היא קראה לעברם.

עם זאת, הפשלות לא מונעות מיוסטון להמשיך את הסיבוב שלה. אתמול היא כבר הופיעה בנוטינגהם ובשבת תופיע באירלנד. זאת, כמובן, אם המזגן באולם לא יפריע לה.

>> מאיה בוסיקלה נפרדה מהחבר הצרפתי שלה

כל העדכונים הכי חמים מהארץ ומהעולם ישירות לנייד
שלחו את המילה מבזק למספר 5000 ותתחילו להתעדכן