שרון מרפי וסיימון מונז'אק בראיון
שרון מרפי וסיימון מונז'אק בראיון. התחתנו בחשאי? | צילום:

רגע לפני שנתחיל, הרשו לנו להיאנח ביאוש. הוי. כל פעם שחשבנו שפרשיית המוות של בריטני מרפי וסיימון מונז'אק כבר לא יכולה להיות מוזרה יותר אז נו, אנחנו חוטפים חתיכת אגרוף לפרצוף. ולפחות הפעם מקווים שזה באמת האחרון, למה קצת מתחיל לכאוב לנו.

שרון מרפי, אמה של בריטני, הגיעה על מנת לעזור לשוטרים לחקור את פרשיית המוות של מרפי ובעלה, שעל פי הפרסומים הרשמיים מתו מפטרייה רעילה שנמצאה אצלם בבית וגרמה לעובש שתקף את המערכות הפנימיות של השניים וגרם להן לקריסה. ועם זאת, חייבים לציין, טוב שמרפי הצעירה כבר מתה, כי הפרט שחשפה אמה של בריטני היה, כנראה, הורג אותה שוב.

האם, שכנראה החליטה לספר לשוטרים גם את מה שהם לא רצו לדעת, סיפרה לשוטרים שמאז מותה של בתה היא חלקה עם מונז'אק מיטה משותפת. על השידה ליד המיטה אף נמצאו תגי שם בכתב ידה של האם, כשעל אחד מהם כתוב "שרון מרפי" ועל השני, שימו לב, "שרון מונז'אק". עם זאת, לחוקרים לא ידוע אם השניים נישאו בחשאי, אם כי האופציה הזו לא ירדה מהפרק.

מרפי האם אף לקחה את החוקרים לסיור בבית, וכשנכנסה לחדר השינה הציגה את הצדדים במיטה כ"הצד של סיימון", ולצד של בתה במיטה קראה "הצד שלי".

אגב, זו אינה הפעם הראשונה שבה השניים מעוררים אי נוחות ציבורית. לאחר מותה של מרפי הגיעו השניים לראיון אצל לארי קינג, וכבר אז, נו, בואו רק נגיד שזה לא היה מי יודע כמה נעים לצפייה.

יצויין כי משטרת לוס אנג'לס לא הסכימה לענות על השאלה האם דיווחה האם על יחסי מין בין השניים. לנו נותר רק לדמיין, ואז לדחוק את הדמיון הזה אל המקומות האפלים של תת המודע שלנו. ברר.

בריטני מרפי ובעלה
מה הלך שם? בריטני מרפי וסיימון מונז'אק | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL

>> צפו בפפראצי של אפרת דור בביקיני