לפני שלוש שנים צעדה קים קרדשיאן לחופה עם קריס האמפריז בחתונת ענק מתוקשרת שעל פי הדיווחים עלתה כ-10 מיליון דולר (ששולמו מחסויות מסחריות ומתנות, כמובן). כפי שניתן היה לצפות, קניה ווסט גרם לחתונה ההיא להיראות כמו בת מצווה במתנ"ס כשנישא בהוד ובהדר לקרדשיאן בסוף השבוע האחרון. 

אז כמה הוציאו קים וקניה על החתונה המפוארת שלהם? ערוץ "E!", שמשדר את תוכנית הריאליטי "משפחת קרדשיאן", גייס לעזרתו כמה מומחים מהתחום שהעריכו את עלות האירוע.

ההוצאה המשמעותית ביותר של הערב היתה ככל הנראה שכירת המבצר העתיק פורטה די בלבדרה לטקס – על פי הדיווחים, ווסט וקרדשיאן שילמו כ-400 אלף דולר על התענוג.

כזכור, ווסט שילם כ-2.8 מיליון דולר עבור הופעתה של לנה דל ריי בארוחת הערב החגיגית בארמון ורסאי, לילה לפני החתונה. אבל מסתבר שגם הטנור האיטלקי המפורסם אנדראה בוצ'לי, שהופיע בטקס עצמו, לא עשה זאת בחינם. "אנדראה בוצ'לי גובה בדרך כלל בין 100 אלף עד מיליון יורו, תלוי עד כמה האירוע קרוב לביתו", אמר מקור. "מכיוון שהוא חבר שלהם, הוא ככל הנראה גבה פחות".

אין תמונה
כרכרה זה דבר יקר

הקייטרינג לקבלת הפנים מוערך ב-400-500 דולר לאדם – תכפילו במספר האורחים המשוער באירוע ותקבלו סכום של כמה מאות אלפי דולרים. בכלל, קימייה לא חסכו בהוצאות על אורחיהם: הטיסות הפרטיות הלוך חזור מפריז לפירנצה עלו כ-74 אלף דולר לכל מטוס, ומאה החדרים שנשכרו במלון ווסטין אקסלסיור עלו בסביבות 68 אלף דולר.

חשבון פשוט מראה כי האירוע האיטלקי – גם אם לא כוללים את החופשה בפריז – עלה לבדו כמה מיליונים טובים.

בל נשכח גם את שמלת הכלולות של ג'יבנשי, שמוערכת בשני מיליון דולר (למרות שקים ללא ספק קיבלה הנחה מהחבר הטוב ריקרדו טישי) ואת התכשיטים שענדו הכלה ובנות המשפחה.

מעצבת התכשיטים לוריין שוורץ, שנכחה בחתונה וגם עיצבה את טבעת האירוסין של קרדשיאן, העלתה לאינסטגרם תמונה של התכשיטים היקרים שנענדו בשלל אירועי הסופ"ש. מומחים מעריכים כי בתמונה יש פריטים בשווי של שני מיליון דולר לפחות, אם כי קשה להאמין שהקרדשיאניות אכן שילמו מחיר מלא.

לסיכום- אם לוקחים בחשבון שקים שילמה מחיר מלא, אז היא הוציאה בסביבות ה-6 מיליון דולר עבור כל האירוע ונספחיו. אבל אנחנו לא לוקחים את זה בחשבון כמובן.

אין תמונה
2 מיליון דולר וזה שלכם

עוד ב-mako סלבס: 

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +