הזמר ג'סטין ביבר הוא כולה טינאייג'ר בן 16, אבל ההערצה והטירוף סביבו בימים אלה גדולים יותר (מה גדולים, לא רואים ממטר) מאלה של כל כוכבי ארצות הברית ביחד. "זה יכול להיות קצת מטורף", אמר ביבר בראיון לטוק שואו של אלן דג'נרס, "בנות כל הזמן מנסות לקפוץ למושב האחורי של המכונית ולהעמיד פנים שהן חלק מהצוות. מזל שיש לי אבטחה צמודה".

"לפעמים האמהות קצת יוצר משוגעות מהילדים", מודה ביבר. "עשיני תכנית רדיו באחד מבתי הספר ואמא אחת, שהבת שלה אפילו לא לומדת במקום, נסעה עד לשם, נדחפה בתוך כל המאבטחים והמעריצות ורצתה לצלם תמונה אחרי תמונה".

ביבר, שבימים אלה מופיע גם בכל העולם, מספר שיפן הכי הדליקה אותו: "זה מאוד שונה. לונדון ופריז מאוד דומות לארה"ב וקנדה, אבל יפן זה כמו עולם אחר".

אלן התקילה את ביבר כשהראתה לו תמונה שלו ושל מיילי סיירוס, והכריחה אותו להתייחס לשמועות שהשניים יוצאים: "אני מסתובב עם בנות, אבל אני לא ממש יוצא לדייטים", ענה ביבר הנבוך. ומה לגבי התספורת שלו? מתברר שהיא הרבה יותר פשוטה לתיחזוק משהיה אפשר לחשוב: "לוקח לי חמש דקות לסדר את השיער", הוא חושף. "אני יוצא מהמקלחת, עושה פן והכל מסתדר". אין מה לומר, אכן חי בכוורת.

>>תכירו: היורש של ג'סטין ביבר