קריסטן סטיוארט בוגדת
קריסטן ורופרט. צ'יטרס

סאגת "דמדומים" אמנם עומדת להסתיים בקרוב, אבל סאגת קריסטן סטיוארט ורופרט סאנדרס לא קרובה לסיום כלל וכלל. בימים האחרונים התפרסמו תמונות של משאית הובלות המפנה את חפציו של רוברט פטינסון, בן זוגה של סטיוארט, מביתם המשותף באל.איי, וזאת על רקע עדותם של חבריו על מצבו.

"רוב קיווה להינשא לקריסטן ותכנן להציע לה נישואין לפני שהיא הודתה בבגידה", אמר מקור ל"מירור" הבריטי. "הוא קנה את הבית בלוס אנג'לס במטרה להפוך אותו לביתם המשותף וראה אותם חיים שם זמן רב, בעיני רוחו. עכשיו רוב זועם – הוא עזב את האחוזה והוא לא מדבר איתה מאז. הם רק החליפו הודעות טקסט זועמות".

במקביל, המצב בביתו של במאי "שלגיה והצייד" לא מזהיר. אחיה הצעיר של אשתו ליברטי, ליאופולד רוס (הורים אכזריים משהו), סיפר ל"פיפל" כי אחותו ויתרה על הקריירה שלה במשחק כדי לגדל את שני ילדיהם, וכי הבגידה עם קריסטן הצעירה, שמגלמת בסרט את בתה, היתה סטירת לחי מצלצלת.

"היא עשתה כמה הקרבות בשביל משהו שהיא חשבה שיהיה שווה את זה, ועכשיו היא יודעת את האמת. זה קרה חמש דקות מביתה. אני בספק אם זה היה שווה את זה, אבל אלה החיים. אולי זה יהיה לטובה בטווח הרחוק. היא לא היתה מאושרת בזמן האחרון, אבל המשפחה שלנו קרובה והיא תהיה בסדר".

רוס אף חשף כי למרות שממכתבי ההתנצלות הפומביים של סטיוארט ורוס משתמע שמדובר במעידה חד פעמית, הרומן ביניהם נמשך למעשה חודשים ארוכים – כל זאת מאחורי גבם של בני זוגם. "זה התרחש לאורך חצי מזמן הצילומים לפחות, ובמשך כל הפוסט-פרודקשן, עד השבוע שעבר", הוא אומר.

למרות הפרידה הכואבת, סטיוארט ופטינסון ייאלצו להיפגש בקרוב במסגרת מקצועית – קידום הסרט האחרון בסדרת "דמדומים". לא ברור איך הסקנדל הזה ישתלב עם סיפור האהבה קורע הלב של בלה ואדוארד, אבל אנחנו בהחלט מחכים לפרק הבא בסאגה.

 

קריסטן סטיוארט בוגדת
למה? למה?

קריסטן סטיוארט בוגדת
היה לך הכל, ביץ'
אין תמונה
תקעת לנו יתד עץ בלב