מל גיבסון ובת זוגתו (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
גיבסון וגריגורייבה. גם אם קשה לי להגיד מילים יפות מאלה | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

מל גיבסון ממשיך במשימתו לעצבן את כל מי שעומד בדרכו. אחרי שקילל יהודים והשפיל נשים הוא עובר לשחורים – והיד עוד נטויה. בסוף השבוע דלפו לרשת קלטות שהקליטה בסתר חברתו לשעבר ואם בתו התינוקת של גיבסון, אוקסנה גריגורייבה. גריגורייבה הגישה נגד גיבסון בשבוע האחרון תביעה למשמורת בלעדית והוציאה נגדו צו הרחקה ממנה ומבתם המשותפת, בטענה שמל הכה אותה ומהווה איום על חייהן.

בקלטות המריבה, נשמע גיבסון מקלל את גריגורייבה בקללות עסיסיות ובשפה מלוכלכת במיוחד, תוך שימוש בביטויים לא תקינים פוליטית נגד שחורים. בין השאר אומר שם גיבסון: "את מביישת אותי. את נראית כמו פאקינג חזירה מיוחמת, ואם חבורת כושים תאנוס אותך, זאת תהיה אשמתך. איך את מעיזה להיות כזאת כלבה אחרי שהייתי כל כך נחמד אלייך. אני הולך לשרוף את הבית".

גיבסון, כזכור, עלה לכותרות לפני כארבע שנים בנסיבות לא פחות מחמיאות, לאחר שקילל שוטר שתפס אותו בעת נהיגה בשכרות, ואמר "יהודים מזוינים, היהודים אחראיים לכל המלחמות בעולם". ההערה הזאת זיכתה את גיבסון בתואר "גזען", תואר שעליו הוא עושה מאמצים לשמור.

הרשת, כצפוי, חוגגת בפארודיות על כל הפרשה. בין השאר אפשר למצוא את "ההקלטות שדלפו" ביוטיוב, או לחילופין לשחק באתר TMZ במשחק בו אתם מל גיבסון, המנסה להשמיד את הקלטות המרשיעות. מעניין מה היה לדני גלובר לומר על ההתבטאויות הגזעניות של שותפו לשעבר ב"נשק קטלני". אנחנו מניחים שזה בטח היה משהו כמו "אני כבר זקן מדי לכל החרא הזה".