אין תמונה
הנשיקה הזאת טובה, אבל את מסוגלת ליותר

אל תתנו לחזות הבריטית הקרירה, לשיער הקוצני ולפטמות הבולטות להטעות אתכם – מתחת למעטה הקשיחות שלו, סיימון קאוול הוא בחור מאוד רומנטי. שופט הריאליטי הציני צולם כשהוא מתנשק בלהט ומחבק בחיבה את ארוסתו, המאפרת מישקאן חוסייני, ובניגוד לתמונות של ראיין סיקרסט וחברתו החדשה, הם אשכרה נראים מאוהבים.

אלא ללא ספק תמונות הפפראצי הנועזות והאישיות ביותר של קאוול שמתפרסמות. סיימון מקפיד לשמור על פרטיותו באדיקות ואף הכחיש את אירוסיו, כשפורסמו בפברואר השנה. על פי השמועות, קאוול הציע נישואין לחוסייני, ילידת אפגניסטן, בוולנטיין דיי האחרון. פרסומים נוספים גרסו שהחתונה המתוכננת תהיה ראוותנית במיוחד וכי קאוול מתכוון להוציא עליה הון. נטען גם כי טבעת האירוסין של הגברת – שנראית היטב בצילום – עלתה כרבע מיליון ליש"ט. בקטנה.

התמונות של בני הזוג סותרות גם שמועות על פרידה של השניים, שנבעו מהיעדרה של חוסייני מאירועים שונים בהם השתתף סיימון. עם זאת, לא נראה שחתונתם עומדת להתקיים בקרוב – על פי מקורבים לקאוול, אין סיכוי שיינשא לפני שתעלה הגרסא האמריקנית ל"אקס פאקטור", כלומר, לא לפני תחילת 2011.

חברו של סיימון, נייג'ל לית'גו, תמך בדיווחים האלה ואמר: "הוא לא יתחתן השנה... יש לו הרבה דברים לעשות". אנחנו ממליצים למישקאן לשיר לסיימון את שירה של ביונסה, "אם אתה אוהב את זה, שים על זה (עוד) טבעת", רק שלא תצפה לביקורת תומכת.

 

אין תמונה
זה מרגיש כמו נשיקה במסיבת קריוקי בקרוז

אין תמונה
יש לך שיער נחמד, אבל אני לא רואה אותך מצליחה מסחרית
אין תמונה
אני נותן לחיבוק הזה 7 מתוך 10
סיימון קאוול וארוסתו
אל תסתכלי עכשיו, אבל נראה לי שמצלמים אותנו

>>בנו של מייקל ג'קסון מראה סימני מחלת עור