וויטני וריי ג'יי (צילום: John Gichigi, GettyImages IL)
יוסטון וריי.ג'יי. שמים לב שהיא מבוגרת ממנו ב-18 שנים? | צילום: John Gichigi, GettyImages IL

זה לא סוד שוויטני יוסטון זה כבר לא מה שהיה פעם. הנסיון של יוסטון לשקם את הקריירה שלה לא ממש הצליח, אבל אולי לפחות את חיי האהבה שלה היא תצליח להציל. הזמרת בת ה-47 מנסה להתקמבק עם הזמר ריי.ג'יי בן ה-29 אחרי שיצאו מספר חודשים בעבר ונפרדו.

כזכור, יוסטון הייתה נשואה במשך 15 שנים לזמר בובי בראון. הזוגיות המתוקשרת ההיא הולידה לא מעט שערוריות סמים, שהפכו אותם לזוג הכי ידוע לשימצה בתעשיית הבידור. הם אפילו הספיקו לצלם תוכנית ריאלטי משותפת ומביכה ביותר.

בשנת 2003 בראון נעצר לאחר שהכה את יוסטון במהלך ריב (מי אמר ריהאנה וכריס בראון?). רק ארבע שנים לאחר מכן, באפריל 2007, הזוג התגרש.

אבל הרי לא ייתכן שלא יהיה לה למי לשיר "I will always love you". יוסטון הכירה את רי.ג'יי הצעיר, שבדיוק כיכב בתוכנית ריאלטי מצליחה על חייו, והחלה לצאת איתו. כאמור, גם הרומן הזה נכשל, אבל הנה השבוע השניים נצפו ביחד בדייט במסעדת יוקרה באטלנטה, ג'ורג'יה. אם זה לא נשמע לכם מספיק רציני, אז את המשך הלילה הם בילו בסוויטה מפוארת במלון ריץ קרלטון.  

אז עדיין לא ברור אם הקאמבק שלהם רשמי לחלוטין, אבל אנחנו ממש מקווים בשביל וויטני המסכנה, שהפעם זה יצליח. היא ספגה כל כך הרבה כשלונות בשנים האחרונות לפחות שלא תשאר לבד. חוצמיזה, מעמד של קוגרית לא מזיק לאף אחת לתדמית. 

וויטני יוסטון (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
יאללה מה אתם עושים רעש? כולה 18 שנים הפרש | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

>> על קריירת המשחק החדשה של ביל קלינטון כבר שמעתם?