בין שלל ההסתבכויות האחרונות של ג'סטין ביבר היתה אחת שלא ממש הגיעה לכותרות – שומר ראשו של ביבר נאשם שתקף צלם פפראצי במיאמי, חטף ממנו את מצלמתו ואף איים עליו באקדח. הצלם עצמו תבע את שומר הראש וביבר נאלץ להעיד בחקירה, מה שכנראה לא מצא חן בעיני הזמר הצעיר.

בסרטון נדיר שעלה לאתר TMZ ניתן לראות את ביבר מתנהג בילדותיות ובחוסר כבוד לאורך כל החקירה כלפי עורך דינו של הצלם, ומסרב לענות גם על שאלות פשוטות ביותר. כשהוא בכל זאת עונה, הוא עושה זאת בהתחכמות לא מוצלחת.

"אתה זוכר מוקדם יותר כששאלתי אותך-" מנסה עורך הדין לשאול, וביבר קוטע אותו: "לא". התובע אומר: "אולי תקשיב למה שיש לי לומר ואז תענה?", וג'סטין משיב "אני לא חייב להקשיב לשום דבר שאתה אומר".

בשלב אחר בסרטון מנסה עורך הדין להסב את תשומת לבו של ביבר למסך מאחוריו ואומר: "אם תוכל לצפות בסרט-" וביבר קוטע אותו שוב וחוזר על השאלה המוזרה "זה סרט? זה סרט?".

עוד ב-mako בידור:

ההתחכמויות הקלושות של ביבר מביאות אותו להיכשל בלשונו, כשהוא נשאל: "אתה מכיר מישהו שקוראים לו אשר?" ועונה בזלזול על המנטור שלו: "כן, אשר, זה נשמע מוכר". כששואלים אותו אם הוא מסכים שאשר היה אמצעי (Instrumental) שסייע לקריירה שלו, הוא עונה "גילו אותי ביוטיוב. אני חושב שאני גורם מזיק (Detrimental) לקריירה שלי", לפני שעורכי דינו ממהרים לתקן אותו לטובת התצהיר.

אבל הרגע המשמעותי ביותר ללא ספק מתרחש בדקה 2:30, כשעורך הדין שואל את ביבר על האקסית סלינה גומז. כזכור, השניים נצפו בסוף השבוע האחרון בטקסס, מבלים בארוחת צהריים ובקניות ונכנסים יחד לחדר חזרות עם כוריאוגרף.

בזמן שעורכי דינו של ביבר מנסים להתנגד לשאלה, ג'סטין מתפרץ על התובע: "אל תשאל אותי עליה שוב", וחוזר על עצמו עד שעורכי הדין מבקשים הפסקה. הוא יוצא בסערה מהחדר וחוזר לאחר מכן עם אותה גישה חסרת סבלנות ומזלזלת. לא מאמינים לנו? ההוכחות לפניכם.

אין תמונה
מה עובר עלייך?

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +