הוא אומנם כבר הספיק להיות מושלך אל פנתיאון מנחי האוסקר הכושלים ביותר בתולדות הטקס, אבל חוץ מלעורר את חמתם של יהודים והליגה נגד השמצה, מה שנזכור מהנחייה הבינונית של סת' מקפרלן בטקס האוסקר האחרון זה בעיקר את שיר הציצים המדובר. למי שלא צפה בתועבה, נסביר כי בקטע מוזיקלי קצרצר זימר לו מקפרלן שיר הלל לכל הכוכבות שחשפו את שדיהן בסרטים. החלטנו להגדיל ראש ולהראות לכם בדיוק היכן הופיע כל בוב ובוב.

הפטמות של הכוכבות
מריל והציץ שהציץ. מעדיפים אותך בתפקידי אופי

 Meryl Streep we saw your boobs in Silkwood...
בשנת 1983 מריל סטריפ עוד הייתה רחוקה ערימות סרטים ופסלים נוצצים מסטטוס האייקון ממנו היא נהנית היום, אבל אחת הפסיעות המוקדמות שלה בדרך לקריירת משחק אגדתית התרחשה בסרט המדובר. העלילה שעוסקת בנושא מאוד רלוונטי לתקופה הנוכחית, בה משחקת סטריפ הצעירה עובדת בתהליכי ייצור פלוטוניום במתקן גרעיני באוקלהומה, סיפקה לנו בסצנת מעבדה חביבה הצצה יוקדת על פטמתה הרעננה של סטריפ, שלא שוחזרה מאז באף אחד משלל סרטיה, ואולי טוב שכך. אנחנו מוותרים על עור חשוף במקרה של הגברת ומעדיפים להישאר עם התפקידים הדרמטיים.

הפטמות של הכוכבות
נעמי ווטס. ראינו לך תציצים

 ...Naomi Watts in Mulholland Drive...
בתחילת העשור הקודם השאפה האוסטרלית הייתה עדיין שחקנית בתחילת דרכה, עם רזומה משחק שהוגבל למולדת הקנגורו. כל זה השתנה כאשר היא התבצרה על המסך נטולת חולצה בלהיט של דיוויד לינץ' מ-2001 "מלהולנד דרייב". האוזית גילמה שחקנית שווה במותחן הפסיכולוגי המעוטר, בתפקיד אופי שפתח לה את הלובי בהוליווד - אבל בעיקר הוכיח שלבחורה יש את הניפ הכי מדליק ביזנס. ווי סו יור בובס.

הפטמות של הכוכבות
אנג'לינה בחשיפה מוקדמת של החזה. בראד בטוח ראה את הסרט

...Angelina Jolie we saw your boobs in Gia, they made us feel excited and alive.
לפיגורה ההיסטרית של המלכה אנג'לינה נחשפנו כבר בלא מעט סרטים וריורים משותפים עם החבר'ה, אבל את ההיכרות הראשונה עם הוונטילים הזקורים שלה ערכנו לראשונה בסרט המופת "ג'יה", המבוסס על חייה הפרועים של הדוגמנית ג'יה קרנג'י, אותה מגלמת ג'ולי. וואטאבר. הסרט חנוק באימז'ים נודיסטים של הסנסציה ובלא מעט סצנות סקס שניקח אתנו לגן העדן של הפנטזיות. היינו יותר ממבסוטים לסיקואל, רק חבל שהיא מתה בסוף הסרט.

הפטמות של הכוכבות
אן האתאווי חושפת. הקרירה רק המריאה מאז
 

Anne Hathaway we saw your boobs in Brokeback Mountain....
כמה מהסרטים האחרונים של האתאווי גילו לנו עד כמה מופלאים יכולותיה של השחקנית בכל מה שקשור לצמד המתגים מתחת לגרגרת, אבל את הקרנת הבכורה קיבלנו דווקא בסרט הר ברוקבק. יצירת הפאר של הקהילה התבססה בעיקר על גניחות גבריות של הית לדג'ר, אבל הייתה זו האתאווי שגילמה באופן משכנע את רעייתו של הגיי השני בסרט, ג'ק ג'ילנהול, שעינגה אותנו בגוף חשוף שהפך אותה לאחת מהשחקניות החביבות עלינו.

הפטמות של הכוכבות
האלי והפטמות. שווה אוסקר

...Halle Berry we saw them in Monster’s Ball....
כנראה שהיה דרוש להאלי ברי תפקיד דרמטי מלא בקולאז'ים של הפטמות שלה פלאס סקס זועם עם בילי בוב תורנטון, בשביל לקטוף את פסלון האוסקר עבור השחקנית הטובה ביותר של אותה השנה. מהעלילה הדרמטית של הסרט נזכור בעיקר את פיגורת המופת של ברי ואת פטמות השוקולד שמצליחים להעביר בנו רעד בבוקסר בכל פעם שאנחנו צופים בפיצ'ר הנהדר.

הפטמות של הכוכבות
ניקול חושפת. גאווה אוסטרלית

 ....Nicole Kidman in Eyes Wide Shut....
את מה שטום קרוז מישש כבר הרבה קודם, זכינו כולנו לגלות כאשר שקידמן החליטה להוריד חלוק עבור היצירה האחרונה של סטנלי קובריק. "עיניים עצומות לרווחה", כך נקרא הסרט הדי מחורבן, שחוץ מלהראות לנו עירום שופע ומסיכות מפחידות, תרם גם לקריסת הנישואים של הזוג קרוז וקידמן ובוודאי שלח את טום לאשפוז כפוי במוסד הסיינטולוגיה. לא משנה, העיקר שראינו את הפטמות של ניקול.

סקרלט והלן
סרוגטית. זה מקצוע

 ....Marisa Tomei in The Wrestler but we haven’t seen Jennifer Lawrence’s boobs at all.
ג'ורג' קוסטנזה היה הראשון לגלות לנו שמריסה טומיי היא לוהטת עם גופה שמחייבת הצצה, ואז הגיע הסרט "המתאבק" והוסיף את סימן הקריאה על הקביעה. טומיי גילמה בצורה מופתית חשפנית בעלת לב זהב שעושה נעים לפרצופו המצולק של מיקי רורק. בסצנת סקס בלתי נשכחת הראתה לנו טומיי שגם בגיל ארבעים פלוס פטמות זקורות הן תמיד דבר מדליק, בייחוד אם הם מעוטרות בפירסינג.

הפטמות של הכוכבות
מוריסה טומיי מתאבקת. קוגרית זה פה

 Kristen Stewart we saw your boobs in On The Road...
לא ראינו את הסרט עדיין בשביל להתרשם, אבל הדיבור הרותח הוא שאין שום זכר לחזייה של כוכבת "דמדומים" בסרט, מה שאומר הצצה רציפה על שידיה החצופים של סטיאורט במשך 90 דקות, בהן היא נעה בדרכים ברכב מקומט. תענוג.

הפטמות של הכוכבות
סטיוארט מראה מדוע היא אחת הכוכבות הלוהטות בעולם

...And in Monster we saw Charlize Theron’s...
עוד הוכחה שחשיפת פטמה מובילה לזכייה באוסקר הגיעה אחרי ששרליז תרון גילמה זונה כעורה שרוצחת את גבר מתעלל. חבל רק שנאלצנו לראות את אביזרי ההנקה של אחת הנשים היפות בגלובוס כאשר היא באיפור מחריד. עדיין, פטמה זאת פטמה וראינו לך. 

 

הפטמות של הכוכבות
שרליז במונסטר. מחכים לראות את החזה שלך שאת לא מאופרת גורטסקי

...Helen Hunt we saw them in The Sessions...
אלמלא היתה הלן האנט משתתפת בסרט "The Sessions", היינו עלולים להמשיך לחיות כשהיא צרובה בזכרונו בתור הקונטרה הנשית והמעצבנת (אף יותר ממנו) לפול רייזר בקומדיה הרומנטית "מאד אבאאוט יו". עם זאת, בסרט האמור פורקת האנט כל עול בתפקיד סרוגטית, שאמונה על איבוד בתוליו של משורר המשותק מהצוואר ומטה. להט בגאלונים.

אין תמונה
לוהט, אש בשדה קוצים סטייל

...And Scarlett Johansson we saw them on our phones.
מי חשב שיתמזל מזלנו ונזכה לשזוף את אחת מהנשים הנחשקות ביותר בעת החדשה? האקר כלשהו כמובן. לפני כשנתים נפרצו הטלפונים הסלולאריים של כמה מהכוכבים הגדולים בהוליווד נפרצו, בהם של סקארלט ג'והנסון. איתרע מזלה, ותמונות עירום שצילמה בו דלפו והגיעו לכל אתרי הרכילות כאש בשדה קוצים. רק אומרים. 

הפטמות של הכוכבות
הלהיט החדש של הוליווד. מבינים למה

 Jessica Chastain we saw your boobs in Lawless...
הג'ינג'ית החושנית היא הדארלינג החדשה של הוליווד, ולמזלנו לא היינו צריכים לחכות יותר מדי בשביל להתענג ממה שצ'יפר אותה הטבע. בסרטה החדש צ'סטיין חושפת פיגורה שמשתווה רק לכישרון המשחק שלה. בראבו.

הפטמות של הכוכבות
החזה של הילארי סוונק. לא צריך פנים

...Hilary Swank in Boys Don’t Cry..
כבר אמרנו שפטמה מביא זכייה, והנה עוד הוכחה: הסיפור המחריד של ברנדון טינה, אותו גילמה בהצלחה מופתית סוונק, בוודאי לא משתלב בקונסטלצייה שאנו נהנים לראות, אבל בכל זאת. הביצוע זוכה האוסקר של סוונק חייב אותה גם בחשיפת פטמה בשביל האותנטיות, ולכן קצת התפלאנו שמקפרלן בחר לשלב אותו בשיר הזימה שלו, נו מילא. 

הפטמות של הכוכבות
פנולפה וחבר. ספרדי כפול

...Penelope Cruz in Vanilla Sky...
2001 הייתה שנה טובה לפטמות בקולנוע, אבל שום שד שנראה על המסך הגדול לא יכול היה להשתוות למרכולת שהציעה הפלא מאספניה, פנולפה קרוז. הספרדייה הלוהטת פתחה את הסכר להוליווד בבעיטה כאשר הורידה חלוק בסצנת סקס משכנעת עם לטפן פטמות ידוע בשם טום קרוז, בסצנה שהיא כולה תאווה לאישונים.

הפטמות של הכוכבות
וינסלוט מציגה את הכישרון הפיזי

And Kate Winslet in Heavenly Creatures… And Jude… And Hamlet… And Titanic… And Iris…And Little Children…And The Reader… And whatever you're shooting right now! 
חוץ ממבטא מנג'ס יש דבר אחד טוב ששחקנית האופי הבריטית יודעת לעשות, וזה כמובן לחשוף את החזה בכל פעם שהבמאי צועק אקשן. כמעט ואין סרט של כלת האוסקר שבו לא נזכה לראות את צמד פטמותיה בשלל זוויות. מטיטאניק ועד סרטים שקספירים ומה לא, ווינסלט והחזה שלה כבר מזמן הפכו לאגדה קולנועית.     

הפטמות של הכוכבות
כישרון מתפרץ

הפטמות של הכוכבות
כנראה שהשיר נכתב במיוחד עלייך

הפטמות של הכוכבות
עוד רגע תצוץ פה פיטמה

הפטמות של הכוכבות
כנראה שהיא יודעת מה שהיא עושה

הפטמות של הכוכבות
בכל זאת כלת אוסקר