סלבס שהביא ילדים לפני חתונה- טום קרוז וקייטי הולמס (צילום: צילום מסך)
עכשיו אנחנו מבינים למה סורי בוכה | צילום: צילום מסך

עוד זוג מצטרף לסטטיסטיקה ההוליוודית, מסתבר: קייטי הולמס (33) וטום קרוז (49) מתכוונים להתגרש אחרי חמש שנות נישואין מתוקשרות ומתועדות מאוד. המגזין "פיפל" פרסם את הידיעה באופן בלעדי, ואף הביא תגובה ראשונית מנציגי הזוג.

"זה עניין אישי עבור קייטי ומשפחתה", אמר, ג'ונתן וולף, עורך דינה של הולמס. "דאגתה העיקרית של קייטי היתה ונותרה טובתה האישית של בתה".

השניים התחתנו ב-2006 בטירה בוונציה, כשבעה חודשים לאחר הולדת בתם המשותפת, סורי (6). הפרש הגילאים ביניהם, כמו גם שמועות על נטיותיו המיניות של קרוז, הפכו את מערכת היחסים ביניהם לנושא דיון לוהט במיוחד בצהובונים ובתוכניות בידור, ואף נושא לבדיחות בסיטקומים ותוכניות כמו "איש משפחה" ו"סאות'פארק".

קרוז היה נשוי בעבר פעמיים – לשחקנית מימי רוג'רס מ-1987 עד 1990, ולשחקנית ניקול קידמן מ-1990 עד 2001. השניים אימצו גם שני ילדים יחד – איזבלה וקונור.

בשבועות האחרונים השניים צולמו בעיקר בנפרד – קרוז מצלם את סרטו החדש ואילו קייטי חזרה לביתם שבניו יורק עם סורי. עם זאת, נראה שהפרידה פתאומית למדי, ואין ספק שבימים הקרובים יתגלו פרטים נוספים שישפכו אור על סיום מערכת היחסים המסקרנת הזו.