כריסטינה אגילרה מחייכת
שמנה וטוב לה | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

"אני אוהבת את הגוף שלי", הכריזה כריסטינה אגילרה באירוע של ארגון מבקרי הטלוויזיה, לכבוד שובה של "The Voice" האמריקנית למרקע ב-5 בדצמבר. ההכרזה הזאת באה בתגובה לכל המבקרים של אגילרה, שטענו שעלתה במשקל בחודשים האחרונים והפכה לסמל של חוסר טעם וקיטש בתלבושות חושפניות, שיער פלטינה מחומצן ואיפור כבד.

אגילרה אמרה כי היא בהחלט חשה כי יש ביקורת גדולה יותר על נשים בתעשיית הבידור. "את צריכה להיות אישה חזקה, אמיצה ובעלת ביטחון עצמי גבוה", היא אומרת. "אנחנו הנשים ללא ספק נמצאות תחת מיקרוסקופ ועוברות בדיקה קפדנית כל הזמן. אבל כל עוד אני מאושרת בתוך העור שלי, זהו האישור היחיד שלו אני זקוקה".

"יש לי בן זוג שאוהב את הגוף שלי", הוסיפה אגילרה בהתייחס לחבר הנוכחי שלה, מאט ראטלר. "אני אוהבת את הגוף שלי, הבן שלי בריא ומאושר וזה כל מה שחשוב לי".

מקורבים לאגילרה כבר טענו בעבר כי הכוכבת החליטה לשמור על גזרתה הדשנה ולא לרדת במשקל כדי לתת השראה לנערות מלאות, ולא לעודד אנורקסיה. היא, מצידה, ממשיכה בקו הזה גם בתוכנית. "אני שמחה לאמן את הנשים הצעירות הללו ולחלוק איתן את החוויות הטובות והרעות שלי", אמרה. "להיות בתוכנית הזאת מאפשר לי לשחרר הרבה מעצמי".

אנחנו כמובן מפרגנים לה על התעוזה והביטחון, אבל לצערנו, הכרזות כאלה מגיעות לאו דווקא מנשים מלאות שבטוחות בעצמן, אלא מאלה שמתחבאות מאחורי האג'נדה – כמו טיירה בנקס. סמכו עלינו – גם אגילרה עוד תזנח את תדמית הבוטילישס לטובת מידה אפס ושער במגזין, ותתכחש לתקופה הזאת בדיעבד.

כריסטינה אגילרה
איי אם ביוטיפול נו מטר וואט דיי סיי | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL