בובי בראון ובובי כריסטינה (צילום: Jackson Lee / Splash News, Splash news)
בראון (משמאל) מחוץ לטקס | צילום: Jackson Lee / Splash News, Splash news

צופים מכל העולם, שצפו בשידור חי בהלווייתה של וויטני יוסטון בניוארק אתמול, הופתעו לראות את בעלה לשעבר, בובי בראון, עוזב את המקום כעבור פחות מעשרים דקות. עדי ראייה סיפרו שבראון "הורשה להיכנס, לחלוק כבוד אחרון ואז היה חייב לעזוב. העיניים שלו היו אדומות כשניגש לארון וכשעזב אותו. הוא היה שם כרבע שעה".

כזכור, אתרי בידור רבים דיווחו כי משפחתה של יוסטון סירבה לאפשר לבראון להגיע ללוויה, כיוון שראו בו אחראי להתמכרותה לסמים. דיווחים נוספים טענו כי בעוד שבראון נגמל ושרד, ההתמכרות היתה זו שבסופו של דבר הביאה למותה של וויטני.

אז מה באמת קרה שם? בהצהרה רשמית ששחרר הזמר, הסביר בראון מדוע עזב את הטקס יחד עם ארבעת ילדיו ממערכות יחסים נוספות – זאת, לפני ששוחח עם בתו מנישואיו ליוסטון, בובי כריסטינה (18).

"ילדיי ואני הוזמנו להלוויה של אשתי לשעבר וויטני יוסטון. אנשי האבטחה הושיבו אותנו ולאחר מכן העבירו אותנו מקום שלוש פעמים", אמר. "לא הצלחתי להבין מדוע המאבטחים התייחסו כך למשפחתי והמשיכו לבקש דווקא מאיתנו לעבור, ולא מאף אחד אחר. האבטחה אף מנעה ממני לראות את בתי בובי כריסטינה".

הוא הוסיף: "לאור האירועים הללו, נתתי נשיקה לארון של אשתי לשעבר ועזבתי, כיוון שלא רציתי לעשות סצנה. ילדיי מוטרדים מאוד מההתרחשויות. זה היה יום לכבודה של וויטני. אני בספק אם וויטני היתה רוצה שזה מה שיקרה. אני אמשיך לכבד את זכרה של אשתי לשעבר בדרך הטובה ביותר בעיניי".

בובי בראון וויטני יוסטון לקוח מאתר babble - כוכבים (צילום: צילום מסך)
יוסטון, בראון וכריסטינה בימים יפים מאלו | צילום: צילום מסך

במקביל, האתר TMZ מדווח כי בובי כריסטינה, שאושפזה לפני כשבוע עקב התמוטטות עצבים, נאבקת בהתמכרות לסמים ואלכוהול כבר ארבע שנים וכי בני משפחתה מנסים לשכנע אותה להתאשפז במוסד גמילה.

על פי דיווחים, בני המשפחה מאפשרים לבת, המכונה כריסי, להתאבל על מות אימה ולעבור את הימים הקרובים בלי התערבות, אך מקווים שתסכים בקרוב להיכנס למוסד – ממש כפי שרצתה אימה.

יוסטון, מסתבר, ערכה התערבות לבתה כבר לפני שנה - אז "כינסה את בני המשפחה והתחננה בבכי לבתה 'אני לא רוצה לאבד אותך'. וויטני התקשרה לבובי בראון ויחד הם החליטו שכריסי צריכה גמילה". השאלה הנשאלת היא – האם הסוף העצוב של וויטני ידחוף את כריסי לשפר את חייה, או שהעובדה שנותרה לבדה בלי תמיכה תדרדר אותה מעבר לקצה?

בובי בראון ובובי כריסטינה (צילום: Hot Shots Worldwide, Splash news)
וויטני ובובי כריסטינה. סוף עצוב | צילום: Hot Shots Worldwide, Splash news