ג'וד לאו וסיינה מילר (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
לאו וסיינה מילר. בקרוב בבטן שלה? | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

ילדים, אם אי פעם תהפכו לכוכבי קולנוע בינלאומיים ותפגשו הרבה נשים יפות, אל תשכחו אמצעי מניעה. אחרת יקרה לכם מה שקרה לג'וד לאו: לשחקן השרמנטי נולדה לאחרונה בת חדשה כתוצאה ממערכת יחסים קצרצרה מאוד (נו, סטוץ) שניהל עם בחורה בשם סמנתה בורק. 

בורק ולאו לא ממש שמרו על קשר לאחר הפרידה, ונציגים מטעם הכוכב מסרו ללוס אנג'לס טיימס שג'וד לא יהיה חלק מחייה של בתו החדשה, סופיה, כי בכל זאת, יש לו כבר שלושה ילדים מאשתו לשעבר, וזה כנראה די והותר. למרות זאת, הבהיר לאו הוא בהחלט מתכוון למלא את כל חובותיו הפיננסיות כלפיה.

שאר העולם, לעומת זאת, דווקא די מתעניין בסופי הקטנה, שכבר מככבת על שער המגזין הבריטי "הלו!" וב-14 עמודי צילומים בלעדיים, חמישה שבועות בלבד לאחר שהגיחה לאוויר העולם. וזאת עוד לפני שאביה בכלל  הטריח עצמו לבוא ולראות אותה. "אני יודעת שהוא מאוד עסוק," אמרה בורק, ששלשלה לכיסה לא פחות מ-320 אלף דולר עבור הצילומים. "אבל אני בטוחה שהוא יתאהב בילדה ברגע שהוא יראה אותה". 

סמנתה אמרה גם כי היא מתכוונת לספר לבתה ביום מן הימים כיצד היא ואביה נפגשו, ומה היה טיב יחסיהם. "אני חושבת שהיא תהיה גאה שיש לה אבא כזה". אם היא אי פעם תזכה לפגוש אותו, כמובן.

לאו, אגב, מככב בימים אלה על במות ברודווי, בתפקיד הראשי במחזה "המלט". לא בטוח שהוא ימצא זמן עבורה, כי שמועות עיקשות טוענות שהוא מחדש בימים אלה את יחסיו עם ארוסתו לשעבר, סיינה מילר. השניים נפגשו כמה פעמים לארוחות ערב תחת מעטה סודיות (שלא ממש צלח, מן הסתם) ונראו קרובים מאוד. בני הזוג יצאו יחד שנתיים, התארסו ב-2004, אך נפרדו בעקבות רומן שניהל ג'וד עם האומנת של ילדיו. אולי זאת באמת הסיבה שהוא ממשיך להביא ילדים לעולם - כדי לשכב עם המטפלות שלהם.

התינוקת החדשה של ג'וד לאו
התינוקת של לאו. מפזר DNA כמו אבק כוכבים

כל זה כלום לעומת מה שקרה השבוע לאיימי ויינהאוס, וכן, הכוונה לציצי שלה