אין תמונה
מיי פלייס אור יור פלייס?

אם יש משהו שטוב לשוק הנדל"ן ההוליוודי, זה גירושין. הכוכבים נוהגים לצבור בתים כשהם ביחד, אבל כשהאהבה מתה ומישהו צריך לשלם את חשבון החשמל – הם בדרך כלל מחליטים למכור וללכת כל אחד לדרכו.

זה גם מה שקרה לסקרלט ג'והנסון וראיין ריינולדס – שבעה חודשים אחרי שגירושיהם הפכו לרשמיים, השניים החליטו למכור את הבית המשותף בשכונת לוס פליס בלוס אנג'לס. המחיר – רק 3.65 מיליון דולר.

תמורת הסכום הזה יקבל הקונה המאושר של הנכס בית רחב ידיים המתפרש על פני 263 מ"ר. הבית עבר שדרוג והפך לידידותי לסביבה, כולל לוחות סולאריים ותקרת זכוכית ברוב החדרים, לרבות בחדר העבודה, במטבח ובסלון.

הוא כולל שלושה חדרי אמבטיה וארבעה חדרי שינה, ביניהם חדר השינה הרומנטי של בני הזוג לשעבר, עם נוף לחצר ואמבט חיצוני.

אין תמונה
הקונספט: לא לנקר עיניים

למרות המהלך הדרמטי והסופי, נראה ששני הכוכבים הלוהטים הצליחו להתאושש מהפרידה ולמצוא אהבה חדשה: ראיין ריינולדס ממשיך לתחזק את הקשר עם בלייק לייבלי, ואילו סקרלט צולמה בימים האחרונים כשהיא מחובקת עם איש פרסום בשם נייט ניילור. "הם יוצאים כבר חמישה חודשים", אמר מקורב לג'והנסון.

מקור אחר הוסיף כי "הם שומרים על פרופיל מאוד מאוד נמוך. הוא לא אחד שאוהב את הפרסום ואת אור הזרקורים, והיא אוהבת את זה בו". מעניין אם היא כבר סימסה לו תמונות עירום שלה, או שהם לוקחים את זה לאט?

אין תמונה
חדר השינה הצנוע
אין תמונה
נייס אנד קוזי
אין תמונה
ג'והנסון ונייט טיילור, מי שהוא לא יהיה
סקרלט ג'והנסון ובחור מסתורי
תמונת פרופיל
אין תמונה
מיי פלייס אור יור פלייס?
אין תמונה
הלו, תתחיל להרגיע. אנשים מכירים אותי פה