בובי כריסטינה והחבר (צילום: twitter, טוויטר)
לנצח אחי | צילום: twitter, טוויטר

הדרמות של משפחת ג'קסון גרמו לנו לזנוח בתקופה האחרונה את הדרמות של משפחת יוסטון, אבל זה לא אומר שאין כאלה, ובשפע. זוכרים את הרומן המתפתח בין בובי קריסטינה (19), בתם של יוסטון ובעלה לשעבר, בובי בראון, לבין בנה המאומץ של יוסטון, ניק גורדון (22)? מסתבר שהוא לא רק ממשיך, אלא הולך והופך לרציני יותר ויותר.

בובי קריסטינה צייצה השבוע בטוויטר מספר תמונות שלה ושל גורדון מתנשקים ומראים למצלמה קעקועים תואמים עם ראשי התיבות "WH" לזכרה של וויטני יוסטון, אותם עשו לכבוד יום הולדתה ה-49, שחל לפני כמה ימים.

בובי כריסטינה והחבר (צילום: twitter, טוויטר)
לאמא באהבה | צילום: twitter, טוויטר

"אחת הסיבות שבגללן אני בכלל מחייכת היום, אני אוהבת אותך בובו, לנצח ולתמיד. זה רק שנינו עכשיו", כתבה בראון על תמונה רומנטית של השניים, בה נראית בבירור טבעת יהלום מנצנצת על אצבעה.

להזכירכם, גורדון היה בן 12 כשיוסטון לקחה אותו לביתה לפני עשר שנים. היא מעולם לא אימצה אותו באופן רשמי, אך הוא ובובי גדלו יחד כאח ואחות, לפחות עד התקופה שלפני מות אימה בפברואר.

על פי הדיווחים, השניים גרים יחד בביתה של יוסטון כזוג לכל דבר, ואף צולמו בקהל של טקס פרסי הבילבורד במאי האחרון. "לא חשוב מה, הקשר בינינו יישאר חזק לנצח! אנו תמיד נאהב אותך ונתגעגע אלייך, ליידי", הוסיפה בראון על אחת התמונות.

למרות הטבעת החשודה, מקורות אמרו ל-"Hollywood Life" כי לשניים אין כוונה להינשא בקרוב. "בובי וניק באמת אוהבים אחד את השנייה, אבל הם עדיין לא הצליחו להבין איך להגדיר את מערכת היחסים ביניהם. בובי הרגישה שהיא נסחפה ברגשות בגלל מותה של וויטני, אבל הם מאוהבים והם ביחד".

בובי כריסטינה והחבר (צילום: twitter, טוויטר)
מוזר ומעניין | צילום: twitter, טוויטר
בובי כריסטינה והחבר (צילום: twitter, טוויטר)
זוכרים את וויטני | צילום: twitter, טוויטר