איך חגגו הסלבס בחו"ל את יום המשפחה האמריקני, שחל אתמול? חלקם פינקו את אימא במתנות, כמה מהם קיבלו מתנות מילדיהם ורובם ככולם העלו תמונות משפחתיות דביקות לאינסטגרם ולטוויטר.

הפרודה הטרייה גווינית' פאלטרו, למשל, פרסמה תמונה עם ילדיה מוזס ואפל שנישקו אותה על הלחי מכל צד. שאקירה, בניגוד אליה, העלתה תמונה שלה מתנשקת עם הבן הקטן מילאן על השפתיים.

אין תמונה
חתום בנשיקה

אין תמונה
הכי מתוקים בעולם

מיילי סיירוס לקחה הפסקה קצרה מהפרובוקציות והצטלמה עם אמה, טיש, במהלך סיור בלונדון שם הופיעה בתחילת השבוע. היא אף העלתה לאינסטגרם תמונת ילדות שלה עם טיש, מהתקופה שבה עוד היתה זאטוטה קטנה ותמימה.

אין תמונה
פעם היא הייתה ילדה טובה

בריטני ספירס העלתה כמה תמונות שלה עם אימא לין וכתבה: "האישה שלימדה אותי כל מה שאני יודעת על להיות אימא". גם ביונסה השתפכה על תמונה של אמה טינה בצעירותה: "יום האם שמח לכל הנשים שנלחמות מדי יום בשביל סביבה אוהבת, בטוחה ומוגנת לילדיהן. אנחנו מוקירים אתכן".

אין תמונה
יאללה בואי לגלידה

אין תמונה
וואו! שתי טיפות ביונסה

ואילו קניה ווסט, שאיבד את אימו דונדה לפני 2007 מסיבוכים אחרי ניתוח פלסטי שעברה, צייץ בטוויטר תמונה של שמיים וכתב "היי אימא".

למרות שעבורו מדובר ביום עצוב במיוחד, הוא לא שכח את בת זוגו קים קרדשיאן - שחגגה את יום האם הראשון שלה כאימא לבתם נורת' - והקפיד לפנק גם את אמה קריס ג'אנר במתנות יקרות.

קניה ווסט (צילום: twitter)
שומרת עליו מלמעלה | צילום: twitter

סלינה גומז העלתה תמונה ישנה שלה כתינוקת בזרועות אמה מנדי, שילדה אותה כשהיתה רק בת 16. "אני לא יודעת איך להסביר איזו אישה היא, אני יכולה רק לומר שהיא שינתה את חיי לחלוטין", כתבה גומז על אמה, אותה פיטרה לאחרונה מתפקיד המנהלת האישית שלה.

אין תמונה
סורי שפיטרתי אותך

האקס של סלינה, ג'סטין ביבר, בילה את יום האם עם אימו פאטי במשחק כדורסל והשניים אף הצטלמו לסלפי משותף. האוהדים באצטדיון פחות אהבו את נוכחותו של הזמר הצעיר וקיבלו אותו בקריאות בוז. אימא בטח גאה!

אין תמונה
לפי שהפך לביברמניה

אין תמונה
אוהבת אותו לא משנה מה

עוד ב-mako סלבס:

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +