אוסקר 2009 בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: רויטרס)
ביחד באוסקר. הכל צביעות | צילום: רויטרס

הסרט החדש בכיכובו של בראד פיט, "ממזרים חסרי כבוד", יוצא למסכים בארצות הברית ב-21 באוגוסט ומיועד להיות שובר הקופות הגדול האחרון של קיץ 2009. ועדיין, נראה כי חייו הפרטיים של פיט מעניינים את הצהובונים הרבה יותר ממעלליו הצפויים באפוס המלחמה החדש של הבמאי קוונטין טרנטינו.

פיט, שידוע כשונא מושבע של צלמי פפראצי ומדורי רכילות ("אני שונא אותם, פשוט מתעב כל מה שקשור בהם", אמר בזמנו בראיון לתוכניתו של דייויד לטרמן), מחויב להוביל את מסע הקידום המאסיבי לסרט. עם זאת, יחסי הציבור של "ממזרים חסרי כבוד" יזהירו מן הסתם מראש כל עיתונאי לא לשאול את הכוכב על חייו הפרטיים ובעיקר על השמועות אודות משבר בזוגיות עם אנג'לינה ג'ולי.

מלך הצהובונים

צהובונים מובילים בארה"ב, ובראשם האינקוואייר, מדווחים מזה כמה חודשים על פרידה צפויה של בני הזוג המובילים בהוליווד. עד כה לא ניתן כל אישור רשמי מטעמם של פיט או ג'ולי, מלבד ציטוטים של מקורבים המסרבים להזדהות.

בין השאר נטען לאחרונה כי פיט: א'. מהדק מחדש את הקשר עם אשתו לשעבר ג'ניפר אניסטון, אקט המרתיח את ג'ולי; ב'. נערך לקרב אימתני למשמורת על ילדיהם המשותפים (ביולוגיים ומאומצים); ג'. נצפה מטייל עם שניים מילדיו ואמו באתר מפלי הניאגרה ללא אנג'לינה; ד'. רכש דירת רווקים במחוז כפרי צפונית ללוס אנג'לס כהכנה לפרידה הצפויה.

אין תמונה
מתוך ממזרים חסרי כבוד. קרש ההצלה

מקורבים לשניים טוענים כי הופעותיהם המשותפות בפומבי, כולל פסטיבל קאן האחרון, היו הצגה מבוימת לתקשורת ובפועל השניים כמעט לא מדברים זה עם זו. כמו כן העובדה שהשניים מעולם לא נישאו תמנע מג'ולי לקבל ולו סנט אחד מרכושו של פיט במקרה של פרידה (ולא שהיא צריכה את הכסף).

מקור מקורב אומר לאחרונה לצהובון הסטאר כי פיט "חסר מנוחה ומתחיל להשתעמם מאנג'לינה". הטענה הרווחת היא שפיט מאס בחשיפה התקשורתית העצומה לה הוא זוכה בצהובונים מאז הפכו השניים לאייטם הרכילות הלוהט בעולם, ומרגיש שמעמדו הנוכחי כחביב הצהובונים משפיע לרעה על מעמדו כשחקן מוערך. מה שבא לידי ביטוי, בין השאר, בטקס פרסי האוסקר האחרון בו לא זכה בפסלון הנכסף על הופעתו בדרמה "המקרה המופלא של בנג'מין באטן".

ההצלחה שלה; הדעיכה שלו

גם העובדה שהקריירה של ג'ולי פורחת, כך נדמה, יותר מזו של פיט לא ממש עוזרת לשניים לדלג בהצלחה מעל משוכות הזוגיות. אמנם "בנג'מין באטן" גרף 130 מיליון דולר בארצות הברית בלבד, אך המערבון "רציחתו של ג'סי ג'יימס" והקומדיה "לקרוא ולשרוף" היו אכזבות מהדהדות בקופות. לסרט "עץ החיים" בבימויו של טרנס מאליק (בו מופיע פיט לצד שון פן שחטף ממנו את פרס השחקן המצטיין בטקס פרסי האוסקר האחרון על הופעתו ב"מילק") עדיין לא נקבע תאריך הפצה, ורק לאחרונה בוטלו ברגע האחרון צילומי דרמת הספורט "Moneyball" בה יועד פיט לככב, אחרי שמנהלי האולפנים החליטו כי לסרט אין פוטנציאל מסחרי להצדיק עלות הפקה של 60 מיליון דולר. עלבון צורב עבור מי שנחשב בעבר הלא רחוק קלף בטוח לכל הפקה שגייסה אותו לשורותיה.

מבחינה זו, הפיכת "ממזרים חסרי כבוד" ללהיט בקופות עשויה בהחלט לשקם גם חייו הפרטיים של פיט ולהציב אותו בקו אחד עם הקריירה הפורחת של זוגתו ג'ולי, שנבחרה לאחרונה בידי המגזין פורבס לאישה החזקה ביותר בעסקי הבידור לשנת 2009.

בראד פיט והילדים (צילום: רויטרס)
המשפחה המלכותית. צפוי מאבק קשה | צילום: רויטרס

באשר לשמועות על פרידה צפויה, נראה כי בשלב זה לכל טענה של הצהובונים מעלה פיט טענות נגד ראויות. באשר לבית החדש שרכש בצפון קליפוניה, נטען כי פיט עוסק מזה שנים ברכישה של נכסי נדל"ן כהשקעה לטווח ארוך ובבעלותו כרגע 12 בתים ברחבי העולם, אותם הוא משכיר או משתמש בהם כמעונות נופש לעצמו, לחבריו ולבני משפחתו המורחבת. 

הטיולים הממושכים לבדו והריחוק הפיזי מג'ולי בחודשים האחרונים היו תוצר של שהייתה הממושכת על סט הצילומים של המותחן "Salt" בכיכובה, שחלקים רבים מתוכו צולמו בצפון ארצות הברית סמוך לאתר מפלי הניאגרה, כך שהתיעוד של פיט ושניים מילדיו מבלים במקום לבדם התקיימו בפועל במהלך ביקור משפחתי על הסט. במילים אחרות, מרוב עשן כבר לא ברור אם יש גם אש.

דבר אחד בטוח: עם או בלי אנג'לינה לצידו, בראד פיט הוא עדיין אחד השחקנים המבוקשים בהוליווד. נכון לעכשיו קשור שמו בארבעה סרטים חדשים שכבר נמצאים בשלבי הפקה מתקדמים (בהם גרסה חדשה של הבמאי האוסטרלי ג'ורג' מילר לאפוס "האודיסאה"), ובלא פחות מ-14 פרויקטים עתידיים שכבר מנסים לגייס אותו לשורותיהם. עם צרות כאלה, מי צריך אויבים.

עוד בmakoבידור: אור קולנברג יודע מי אשם בהדחתו, פאולה עבדול אולי לא תמשיך ב"אמריקן איידול", אילנית לוי ורודריגו גונזלס שותפים לאוטו, עינב בובליל תגיש תוכנית רדיו חדשה, לגיא גיאור יש כלי חדש, קרן פלס צריכה את עזרתכם באיך אומרים פטרוזיליה באנגלית, מייקל ג'קסון נרצח, אנסטסיה מירקין מ"הישרדות" התחתנה, הטרגדיה מאחורי החיוך של שני כהן ומה מחכה לכם ב"הישרדות 3".

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.