נראה שהשבועיים האחרונים בחייו של ג'סטין ביבר, כולל חגיגות יום הולדתו ה-19 בסוף השבוע שעבר עם החברה החדשה אלה-פייג' רוברטס קלארק והאיחור האופנתי בשעתיים להופעה שלו בבריטניה, היו רק סיפתח לסופשבוע דרמטי ביותר.

הזמר הצעיר התמוטט על הבמה במהלך הופעה בלונדון והובהל אל מאחורי הקלעים כשהוא סובל מקוצר נשימה. אחרי שטופל בבלון חמצן ובניגוד להוראות רופאו, הוא חזר לבמה והשלים את ההופעה. מאוחר יותר הוא אושפז בבית חולים מקומי לסדרת בדיקות ואף צייץ תמונות שלו משם למעריצותיו, כדי שידעו שהכל כשורה.

אלא שלא הכל כשורה, בלשון המעטה: כשג'סטין ניסה להגיע למכוניתו רגע לפני המופע השלישי והאחרון שלו בבירת אנגליה, עטו עליו חבורת צלמי פפראצי שהמתינו לו שם. ביבר, שסבלנותו כנראה פקעה, דחף את הצלם הבריטי שמיהר לצעוק לעברו "זו תקיפה!".

הצלם הבכיין פתח במטר קללות לעבר מכוניתו של ביבר, שכללו בין השאר ביטויים כמו "זין קטן" או "תחזור לאמריקה". במקום לשמור על קור רוח, ג'סטין זינק מן המכונית במטרה להיכנס בצלמים החצופים ואף קרא לעברם "מה אמרת?", אך הוכנס לשם במהרה על ידי מאבטחיו.

לרוע מזלו של ביבר, התקרית כולה תועדה בוידאו וכמובן הגיעה כבר לרשת – חדשות לא טובות במיוחד עבור הכוכב, שכאמור עבר ימים לא קלים. לנו זה נראה כאילו ביבר כנראה כבר לא מוכן לשחק את הילד התמים ויפה הבלורית לפני התקשורת ומעדיף להציג את הפרסונה החדשה והקשוחה שלו. השתכנעתם?

ג'סטין ביבר מרביץ לצלמים (צילום: noon)
עושה שרירים | צילום: noon

ג'סטין ביבר בבית חולים
אאוץ'