וויטני יוסטון נגמלת (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
בובי כריסטינה ואימא. יוסטון, עדיין יש לנו בעיה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

בצל מותה העצוב של אימה, וויטני יוסטון, הולך ונחשף סיפורה הלא-פחות קשה של הבת בובי כריסטינה (18). אחרי שפורסם שבני משפחתה של בראון, שמשתמשת בסמים מאז היתה בת 14, מבקשים להכניס אותה למוסד גמילה, נודע היום כי הבעיה חמורה משחשבו.

על פי דיווחים, בראון נעלמה לזמן מה מיד אחרי הלוויית אימה בשבת, ובני המשפחה לא מצאו אותה עד ראשון בבוקר, בדיוק בזמן שבו נאלצו לעזוב לטקס הקבורה של וויטני בניו ג'רזי.

"כולם התחרפנו וניסו להתקשר לטלפון הנייד של בובי כריסטינה", סיפר מקור ל"ניוזוויק". "היתה המולה והתרחשות רבה אחרי ההלוויה, שבובי כריסטינה פשוט חמקה לה החוצה משם. קיסי, אימה של וויטני, יצאה מדעתה".

בראון, מסתבר, נמצאה בבוקר יום ראשון כשהיא משתמשת בסמים, לא פחות. דובר המשפחה שחרר הצהרה דיפלומטית עם הנוסח "היה בלבול בנוגע למקום הימצאה של בובי כריסטינה לזמן קצר אתמול בלילה, אבל היא בסדר. היא נזקקה לזמן לבד. היא עוברת תקופה מאוד קשה כפי שניתן לצפות".

אך מקורות המקורבים למשפחת יוסטון שופכים אור שונה על העניין: "הם לא מודים שיש לה בעיית סמים, אבל הם יודעים זאת והם ניסו להחזיר אותה לדרך הישר עוד לפני שוויטני נפטרה. אבל לאבד את אימא שלך ואת החיים שאליהם התרגלת ביום אחד, יכול לדחוף כל אחד מעבר לקצה".  

הבת של וויטני יוסטון
פפראצי מוקדם יותר של בובי כריסטינה בזמן האקט | צילום:
הבת של וויטני יוסטון (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
התפוח לא נפל רחוק מבאנג התפוח | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL