בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו במסעדה (צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL)
בר וליאו. האם זה באמת הסוף? | צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL

האם בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו נפרדו? אם לסמוך על "פייג' סיקס", מדור הרכילות הנחשב של ה"ניו יורק פוסט", התשובה היא כן. המגזין פרסם ידיעה לפיה הסיבה שבגללה ליאו לא הגיע עם בר לגאלה החגיגית במוזיאון המטרופוליטן השבוע היא שהשניים החליטו להיפרד.

המדור אף מדווח כי בזמן שבר עשתה פוזות לצלמים על השטיח האדום, ליאו בילה עם חברים כמו נעמי ווטס וכרמלו אנת'וני במסיבה במועדון "טופ אוף דה סטנדרט" בניו יורק."ליאו ובר עוברים תקופה לא קלה, אבל הם מנסים לפתור את הבעיות", אמר מקור למגזין.

במקביל פרסם אתר הבידור "זימביו" את רשימת 100 הזוגות הלוהטים ביותר, ומיקם את השניים במקום ה-15 והמכובד, אחרי זוגות כמו ביונסה וג'יי זי, או הזוג המלכותי וויליאם וקייט. 

אך שימו לב להערה שהוסיף האתר לבחירה: "השניים הללו עומדים על קרקע לא יציבה יחסית למרבית הזוגות האחרים ברשימה – הם ידועים כמי שנפרדו וחזרו, מה שלא ממש מעיד על יציבות ביניהם".

תסלחו לנו אם לא נמהר להספיד את הזוגיות של השניים, שגם כך מבוססת על הרבה בילויים בנפרד. הנה, למשל, מה שכתבה בר על הלילה שבילתה עם קולגה דוגמנית אחרי הגאלה: "נהניתי כל כך אתמול בלילה עם שאנל אימאן! רקדתי לצלילי ברונו מארס באפטר פארטי. 'ווג' ממש התעלו על עצמם!". זה נשמע לכם כמו בחורה שבורת לב?

בר רפאלי אלכסנדר מקווין (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
בר בגאלה החגיגית נטולת ליאו. מה אתם אומרים? | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

>> דרך הגב: רנה זלוויגר חושפת גב מטריד